Wpis z mikrobloga

@Maciek99: też zaczynam go widzieć w podobnym świetle - dla mnie to profil programowy Kapsla z poprzedniej edycji bazując na wspólnej metodologii naboru. Przy budowaniu relacji w programie daje palec licząc że partnerka będzie chciała rękę i się wycofuje. Może jest jakaś szansa że Monia mu się na poważnie podoba, ale zaczynam uważać że dla niego to super partnerka bo niemal zawsze wygrywa konkurencje (zarówno sama, jak i z nim czy
@Czarnaowcas: zgadza się, nie pokazują też wszystkiego, ale są pewne rzeczy które sprawiają że można stwierdzić że ma podejście do dziewczyn jak Kapsel - przykład który podajesz wskazuje że Mikołaj chce TYLKO podejść do Moniki, a nie ma mowy o czymś więcej. Na pandorze też miał wypowiedź stopującą - Kapsel też tak robił. Po prostu zastanawiał się na ile profil Mikołaja i Kapsla są zbieżne.
@agahej: Kapsel nie był głupi - on głupio rozgrywał temat bycia z kimś w parze i nie potrafił jak Mikołaj postawić granicy. Mikołaj wg mnie ma te same podejście do dziewczyn w programie oraz budowania relacji z nimi - czas pokaże jak jest, ale po 37 odcinkach mi to tak wygląda.

@Czarnaowcas ja nic złego na jego temat nie piszę, nie są to osądy, a stwierdzenia. To że uczestnicy są profilowani