Wpis z mikrobloga

Mirki, doradźcie mi jaki serial oglądać. Szukam czegoś z dobrym scenariuszem + ewentualnie jakiegoś śmiesznego komediowego.

Widziałem i moim zdaniem top:
Sopranos, The Wire, Breaking Bad, Succession,True Detective (S1>S2>S3), Fargo (S2 > S1> S3), the Shield,
Friends, The office, Cyberpunk,

Widziałem i dobre:
Stranger Things, The Expanse, Band of brothers, Generation kill, Death note, X-files, Służby specjalne, La casa de papel, The expanse, Sleeper cell, Six feet under, Edge of darkness, Mad Men, Twin Peaks, Better Call Saul

Poza tym widziałem:
Game of thrones, Rome, Black mirror, House of cards, Lost (widziałem też Chronologically Lost), Twin peaks, Gomorrah, Wonder years, Mindhunter, Dark, Karierę Nikodema Dyzmy, Orange is the new black, Legion, Artyści (polski serial o teatrze), BrainDead, Ślepnąć od Świateł, The Industry
Rick and Morty, Scrubs, Weeds, Futurama, Married with children, Arrested development, Entourage, Futurama, Community, That 70s show, Czterdziestolatka, Alternatywy 4, It's always sunny in Philadelphia (nie wszystkie sezony)

Widziałem, ale takie sobie:
House MD, Prison break, Ozark (słabiutki), Mandalorian

Nie podobały mi się / poddałem się po jednym lub kilku odcinkach: How I met your mother, Suits, Supernatural, Dexter, Homeland, 24, Sons of anarchy, Boardwalk empire, Oz, Mr Robot, Heroes, ten serial o piratach, Utopia, Ozark (to gówno ze scenariuszem stworzonym jak mix kilku innych seriali), Deadwood, Westworld, Terror, Pacific, Punisher, Most nad Sundem (strasznie się dłużył), Bodyguard, Brooklyn 99, American Gods (poddałem się bardzo szybko, warto dać drugą szansę?), Parks and recreation (w sumie to nie jest tak że ten serial był zły, w pewnym momencie się poddałem)

Czy może ktoś polecić coś z dobrym scenariuszem? Ewentualnie jakiś serial komediowy, który warto oglądać?

#seriale
  • 13
dziękuję za propozycje

@weshu: fargo s4 to ten z tą pielęgniarką w latach 50? widziałem XD

@Ricostyczny: Dark to nie był zły serial, zwłaszcza pierwszy sezon, ale jakiś taki dla mnie nieprzekonujący do bycia w topie. Jak lubiłeś Dark to spróbuj Counterpart - nieco podobny pomysł.

@guardado: zakazane imperium to jest boardwalk empire? chyba obejrzałem kilka odcinków, w sumie może spróbuję