Wpis z mikrobloga

Ależ na wykopie radość i celebra, bo rosyjski myśliwiec wleciał w budynek mieszkalny prawdopodobnie zabijając przy tym niemało cywili! Czuję się jak na pikabu po ataku rakietowym na ukraińskie miasta. Widzę, że wielu już zdążyło zdegradować Rosjanina do miana podczłowieka - taka już przecież jego natura, żeby gwałcić, mordować i niszczyć. Otóż nie ważne jak bardzo wierzycie w to, że jesteście od nich w czymkolwiek lepsi, prawda jest inna. Absolutnie każdy jest zdolny do takich rzeczy, niezależnie od tego, jakiego jest pochodzenia i historia udowadniała to już mnóstwo razy.

Ta wojna kiedyś się skończy i nikt Rosjan nie wybije w pień, jakby niektórzy sobie tutaj życzyli. Nadejdzie dzień sądu nad zbrodniarzami, dla pokojowych ludzi będzie to dzień wyzwolenia od tego ich #!$%@? reżimu. Przyjdzie zmiana pokoleniowa, zdechną stare imperialistyczne kacapy i pojawi się szansa na budowę w tym regionie czegoś dobrego. Żeby do tego jednak doszło, tę wojnę muszą wygrać Anglosasi, bo na tym świecie chyba tylko oni potrafią robić porządna politykę i biznes, zamiast rozwodzić się w historycznym, sentymentalnym #!$%@?. Business as usual, a wy dalej będziecie #!$%@?ć się z Ukraińcami za Wołyń, z Ruskimi za Katyń, z Niemcami za II WŚ itd.

#ukraina #wojna
Pobierz bojee_siee - Ależ na wykopie radość i celebra, bo rosyjski myśliwiec wleciał w budyne...
źródło: comment_16660286086Pf2A8OSRrIvir3kZLnhu7.jpg
  • 66
takie skrajnie antyrosyjskie nastroje i emocjonalne podejście do sprawy nie pomogą w niczym


@bojee_siee: Te nastroje nie mają znaczenia. Znaczenie ma to co zostanie wtłoczone do głów w samej rosji. Jak będą się karmili narracją, że cierpią niesłusznie (a to jest ich podstawa od zawsze) to nic dobrego z tego nie wyniknie. Ale żeby dostarczyć im inną narrację to anglosasi musieliby ich okupować.
I to najlepsze co mogłoby rosjan spotkać od
Ta magiczna kula nazywa się "rozum i godność człowieka", których najwyraźniej nie posiadasz, tak samo jak te przeprane mózgi w Rosji.


@bojee_siee: A jeszcze przypominam, że w czasie II wojny światowej Brytyjczycy urządzali dywanowe naloty na niemieckie miasta, a Amerykanie na japońskie.
Zresztą naloty urządzało też NATO aby przyśpieszyć kapitulację Serbów. I to samo czeka rosję, o ile ich Ukraińcy nie pobiją skutecznie na własnym terenie.
Jak znasz inne sposoby na
@puszkapandory:

Jeżeli rozum i godność ci podpowiada, że należy czekać na atak przepranych głów to powodzenia z ujściem z życiem.


Nic takiego nie napisałem, nie napisałem też o żadnych ustępstwach co do Putina, wręcz przeciwnie, jestem za jak najszybszym #!$%@? go, jego armii i reżimu w pył. Jestem jednak kategorycznie przeciwny upodlaniu i odczłowieczaniu ludzi i wyrażeniem tej pozycji służył mój wpis. Celem, który powinien przyświecać wygraniu tej wojny nie powinna
"eksterminacja tych wszystkich sfanatyzowanych podludzi"


@bojee_siee: To nie jest realne i nie sądzę, żeby się ktokolwiek łudził. Nikomu też nieśpieszno do zajmowania jakichkolwiek ich terenów. Jak się po wojnie i śmierci putina zreflektują co #!$%@? można ich będzie znów uznać za ludzi. Co nie znaczy, że tych którzy już dziś rozumieją co się dzieje nie należy traktować z szacunkiem. Jak najbardziej można. Tylko z powodu poparcia do wojny działa to na
równie dobrze ja mogę ci powiedzieć że wybrałeś sobie PiS i PO, nawet jeśli na nich nie głosowałeś.


@ViFio: Ale ja jestem aktywny politycznie i ogólnie nie ukrywam za bardzo swoich poglądów czy krytyki władzy. Jakby rosjanie sami tak postępowali i choć minimalnie dbali o standardy to by nie byli tu gdzie są. Ale oni udawali, że ich to nie dotyczy, a w ogóle to zawsze cenili silną władzę. Wystarczy pooglądać