Wpis z mikrobloga

@yhbgrobdoivbvwamsv: @Damntrain: @dziekuje: @foxbond:

https://github.com/aholstenson/miio/blob/master/docs/devices/air-purifier.md

o chyba tak to powinno wyglądać. Myślę, że jest dostępna biblioteka na arduino. Istnieje obawa, że już ktoś napisał bibliotekę.

BTW

Złości mnie brak zegarka na wyświetlaczu, pierwotnie chyba był przewidziany kolorowy okrągły oled, ale względy ekonomiczne chyba spowodowały, że jest tam zwykły oled prostokątny. Kolega mi podpowiedział, że można czytać to co jest wysyłane na wy wyświetlacz wprost z SPI i po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Złości mnie brak zegarka na wyświetlaczu, pierwotnie chyba był przewidziany kolorowy okrągły oled


@wiecejszatana: a to fajnie ci kolega powiedział, najlepiej to #!$%@? całą elektronikę z tego Xiaomi wstaw esp32, pms7003 i kolorowy OLED, rtc masz wbudowane w esp xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wiecejszatana: tego typu urządzenia mają proste zadanie tak jak klimatyzacja, szkoda czasu na takie rzeczy, zainstaluj sobie home assistant rób automatyzację i zapomnij o takich pierdołach typu zegarek, mało masz zegarków w domu? wyświetlanie IP? przypisz na stałe jedno konkretne, z home assistant możesz nawet wyciąć całkiem dostęp urządzenia do chińskiej chmury będzie działać lokalnie