Wpis z mikrobloga

A uj tam, wyżalę się tutaj.

Jakiś czas temu brałem udział w rekrutacji na fajne stanowisko i na dobrych warunkach.
Pierwszą rozmowę oceniam średnio bo z roztrzepaną dziewczyną która chyba dopiero zaczęła pracować (Junior HR Recruter). Pytania z czapy, poznawanie mojego CV w trakcie rozmowy, pomylenie zakresu obowiązków stanowiska (!).

Ale nic tam - druga techniczna poszła elegancko (z trzema osobami) i zapowiedzieli kontakt w przeciągu tygodnia w celu umówienia finalnej, z CEO.

Czekam więc tydzień, półtora i nic. Po dwóch tygodniach piszę maila do team leada z drugiej rozmowy czy proces wciąż trwa bo nie otrzymałem żadnego feedbacku.

Odpowiedź: 'Niestety nie wziął pan udziału w spotkaniu zaplanowanym na 12.10.2022 ani go Pan nie odwołał więc uznaliśmy, że nie jest pan zainteresowany. Została już zatrudniona inna osoba na to stanowisko'.

Po krótkiej wymianie maili okazało się, że dziewczyna z pierwszej rozmowy wysłała mi maila z zaproszeniem na rozmowę robiąc literówkę w nazwisku i się nie ogarnęła...

#zalesie #pracbaza #programista15k
  • 21
@dnljr: Świetne podejście. Jak listonosz nie dostarczy Ci ważnego listu bo nie znajdzie mieszkania to się przeprowadzisz?

Poza tym nie wiem jak prostszego maila niż imie.nazwisko@gmail.com można sobie założyć?