Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@Adolf_Cartman: jak bez RAMu? Przecież to upgrade kompa z poprzedniego materiału. Z resztą przecież nawet masz powiedziane że mogliby szukać modułów pasujących do tych które już mają, ale wygodniej kupić cztery identyczne bo i tak stare ECC są tanie.

@supra107: jakie to ma znaczenie skoro kto inny jest odpowiedzialny za research i tekst? Tam jest cały dział writerów, LTT to nie jedna osoba. Plus na tej zasadzie to żaden youtuber
Linus w 2022 i "budżetowy", śmiechu warte, gość mieszka w willi która jest warta przynajmniej 2 miliony dolarów, on już nie ma pojęcia co to "budżet" albo "przeciętny konsument". xDD


@supra107: Wypadało by obejrzeć przed komentowaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo jak na filmiku jak najbardziej jest budżetowy komputer... Hejt zasłania ci oczy jak klapki ¯\_(ツ)_/¯ Hejt, bo ewidentnie głupi nie jesteś a reagujesz bardzo emocjonalnie zawsze
@L3gion: a no tak, jest i kolejna odpowiedź. Jakby Ci wytłumaczyć, bo widzę że mam dotyczenia z charakterem, którego nienawidzę.
Pytanie jest poprawnie zadane. Doszukuje się RAMu, którego nie mogę przyuważyć. To czy PC był składany wcześniej nie ma najmniejszego znaczenia skoro staram się doszukać "szwindlu", a więc pytanie jest zadane poprawnie.
@Adolf_Cartman: sorry ale oglądałem to i naskładałem się tyle pc że jakby pokazali działający komp bez ramu to bym momentalnie widział. Wszystko tam jest gites. Zamiast hejtować Lienusa to się przyjrzyj.

EDIT: oczywiście że na scenach kiedy komp jest włączony RAM jest. A w scenach gdzie nie ma to się zastanów jak działa produkcja wideo i czy nagrywasz w takiej machinie marketingowej jaką jest LTT filmiki jak leci po kolei czy