Wpis z mikrobloga

@K3ksik Wyjaśnij co masz na myśli, pisząc znak nawigacyjny? Jeśli jest centralnie obok i tak zostanie zgłoszone, to zazwyczaj nie wejdzie, bo komórka będzie ta sama. Drogowskaz do kibla nie przejdzie i nie warto zaśmiecać tym zgłoszeń.
@Leland_Palmer: był znak nawigacyjny do szlaku górskiego i ktoś dodał drugi który stał obok niego (tablica informacyjna).
Jaki powód odrzucenia dajesz?
A z tymi komórkami to nie do końca tak, w centrach widziałem w cholerę przykładów jednego na drugim pokestopa
A z tymi komórkami to nie do końca tak, w centrach widziałem w cholerę przykładów jednego na drugim pokestopa


@K3ksik: bo byla mozliwosc latwego przestawiania i robili to do skutku zeby bylo wiecej POIek.

jesli jest to nowy punkt (nie duplikat) i istneje to dajesz ok i tyle.

Pomijam logike dodawajacego ktory tego nei ogarnal zeby bylo w innej komorce
@K3ksik: no ale to da sie ogarnac mniej wiecej czy cos jest sciema czy tez nie.
weyfarer pozwala na dodawania wiekszych opisow, ja to robilem wlaczajac linki do spisu zabytkow + archiwow historycznych. Ale prawda jest taka ze oceniajacy czesto tego nie czytaja i jeb odrzut ¯_(ツ)_/¯

a co do kafelek to: zabytkowe kafelki
@K3ksik: gymow sie nei zglasza, gymem staje sie stop ktory ma najwiecej punktow (jakis czas temu byla o tym dyskusja pod tagiem #pokemongo)
zglaszasz poi i jak bedzie odpowiednia ilosc poi w cell to ktorys dostanie awans.