Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ciao!
Przechodzę sobie właśnie znowu Red Dead Redemption 2 i mamy pytanie do Was, czy znacie może jakiś wszechstronny poradnik co robić, czego nie, i w jakiej kolejności? Albo czy macie też jakieś swoje rady? W sensie wiecie, wytwarzanie przedmiotów, na co warto polować, co zbierać i tak dalej. Chodzi o to, żeby jak najlepiej oddać się immersji i nie ominąć jakichś fajnych rzeczy.
Ostatnio np. rozbiłem obóz i chciałem sobie zrobić kawę, a tu zonk, nie mam kawiarki xD
#gry #rdr2 #reddeadredemption2
  • 6
@LeslieDancer: poważnym ułatwieniem które sobie zafundowałem jest przejście z solucja szeregu misji z poszukiwaniem skrytek że złotem. To chyba 5 zadań. Z pomocą bardzo łatwe do odnalezienia, ich przejście nijak nie wpływa na fabułę a pozwala zacząć właściwą rozgrywkę że sporą ilością gotówki.
To było jednym co zrobiłem z poradnikiem. Potem grałem "na żywca"
@LeslieDancer: zgadzam się z poprzednikami, możesz zrobić 1-2 skrytki ze złotem, żeby się pobawić, ale przy okazji nie stawać się bogatym jako wyrzutek na dzikim zachodzie. Od siebie dodam - zrób sobie listę jakich skór potrzebują od ciebie członkowie obozu(na ulepszenia torby chociażby). Nasł#!$%@? czasami interakcji w obozie bo dużo rzeczy możesz się dowiedzieć, przy okazji dostać prośbę na jakiś item.
Jeśli chcesz wycisnąć maksimum ze świata R*, który jest wypełniony
Pobierz
źródło: comment_1665946711FUxL9hlIzpzthFpk2TuLDn.jpg
@LeslieDancer: to właśnie robienie skrzynek ze złotem u mnie było przeciwieństwem imersji - gang potrzebuje kasy i jedzenia to jezdziłem na polowania - wtedy przy okazji trafiały się jakieś fajne rzeczy, czasem samotny wóz to aż szkoda było nie zrabować, czasem woda to połowiłem ryby chwilę