Wpis z mikrobloga

@kaeres:

a co ja mam powiedzieć? xD
Ja lvl 21 a ludzie w moim wieku tylko ciągle latanie do klubów i chalnie połączone z jaraniem maryśki
Zero jakiegokolwiek poziomu
W pracy ludzie prawie pod 40 lvl i nawet nie można na jakieś poważne tematy pogadać oprócz cebulackich żartów o ruchaniu i gadanie ale się ktoś napier…li w weekend
Pieprzony zapijaczony naród polski…
@kaeres: w sumie myślałem o tym kiedyś, bo o ile wiadomo, że to też kwestia środowiska, to nie da się nie zauważyć że faktycznie coś w tym jest.

Moim zdaniem wynika to z tego, że mało jest osób aktywnych w Polsce. Nie chodzi mi o sport, tylko ogólnie robiących coś. Większość ludzi jak się z kimś spotyka, to tak bez celu. Nie idą na basen, na rower, malować razem obrazy, gotować,
@kaeres: nie piję od marca i sobie to cenię ¯\_(ツ)_/¯ Ale nie uprawiam też sportu jak coś. Skutkuje to tym, że mam za dużo wolnego czasu, z którym nie wiadomo co zrobić więc trzeba się wysilić by znaleźć sobie zajęcie inne niż trwonienie czasu na wykop etc. Na tagu #abstynencja znajdą się tacy co się fleksują że nie piją tydzień czy miesiąc etc., jak się poszuka to się znajdzie ktoś kto
@kaeres: zależy z jakiego miasta jesteś, jak z jakies dziury to niestety tak to wyglada, ze alkohol w małych miejscowosciach to jedyna atrakcja, ale nie wszyscy tacy sa