Wpis z mikrobloga

O własnie, zastanawiało mnie, czy knurowi się w trakcie nagrywek nie zachciało do kibla xD siedzą przy stole, Jaworowicz, mecenaski, lekarze, filozofowie, politycy i czekają aż niepoczytalny furiat który jest bezrobotny od 25 lat się wysra, żeby mogli kontynuować.
#kononowicz
Dambibi - O własnie, zastanawiało mnie, czy knurowi się w trakcie nagrywek nie zachci...
  • 6
  • Odpowiedz
@Bajkonur: w tej kolejnej sprawie z Elvisem nagrywanej od razu po knurze, jest jedno krzesło wolne i rzucona jakaś kurtka na oparcie. Ale według miejsc siedział tam wcześniej atencjonista z pozwoleniem na parking pod kościołem. Zamienili krzesła? Albo Adaś tak sie wczuł w role nitrokukły, że sam sie zeszczal. Jakby nie było coś może być na rzeczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dambibi: właśnie siedzę spizgany w pokoju, kliknąłem play i powiem ja dla was, że po chwili poczułem się jakbym odsłuchiwał jakieś polityczne taśmy afery podsłuchowej na bliżej niezlokalizowanej melinie pod nazwą "Knur i przyjaciele"

Choroszcz wysokich lotów. Mam nadzieję, że ludzie z TVP związani z programem zaglądają na tag, tu potrzebna jest kontynuacja tego wątku. Morfeusz Morawiecki klepnął ten przelew na dwa miliardy na telewizję publiczną i właśnie tak się
  • Odpowiedz