Wpis z mikrobloga

Wrocilem z wakacji na kubie. I bardzo sie z tego powodu ciesze, bo tam sami naciagacze, goraco, jedzenie beznadziejne, internet #!$%@? (tam na godziny jest - powaznie), ale co najwazniejsze brakowalo mi śledzenia razem z wami postepow ukrainy i czytania jak tam sytuacja na froncie wyglada :))

#ukraina
  • 6
@aleksc: najprawdopodobniej poszedł, takie info postowała jego żona Mirosława Reginskaja - poczytaj posty mireczków w tym temacie. Oprócz tego, w Chersoniu spodziewane są jakieś działania Ukrainy, a w Biełgorodzie trzech gości miało podobno otworzyć ogień do zmobilizowanych; z początku myślałam, że to jakiś fake czy coś, ale skoro nawet Kagernak już zapostował coś takiego, to pewnie coś tam faktycznie było.
@aleksc: to skucha trochę z tą Kubą, ja właśnie kończę wakacje w Dominikanie i polecam - naciągacze też są ale nie za bardzo nachalni gdy jesteś asertywny (za to bardzo pozytywni i pogadają nawet jak nic nie kupujesz), gorąco to owszem ale tym fajniej popić drinka pod parasolem i wykąpać się w morzu, jedzenie przeciętne ale zjadliwe, stały dostęp do niezłego internetu na terenie resortu. Więc win-win, wakacje i śledzenie tagu
@BFyre: ja byłem na Kubie i ten brak internetu zdecydowanie na plus, serio jest tam co oglądać, wynajęliśmy busa z szoferami i przejechaliśmy całą wyspę, Baracoa jest super, Pico Turqino mega, Santiago też całkiem przyjemne, aż sobie nieraz myślę że bym jeszcze raz pojechał, ale to trzeba fajną grupą jechać i organizować samemu, bo przez biuro podróży to jestem pewien że nudy.