Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nukey: Słyszałem o włamaniu do mieszkania w bloku. Weszli przez drzwi "na pasówkę", w biały dzień. Mieszkanie musiało być wcześniej obserwowane bo weszli gdy mieszkańcy byli w pracy. Policjant, technik od włamań stwierdził że to któryś z rzędu przypadek ostatnio w ten sposób zrobione mieszkanie, ślady na zamkach znikome. Odciski palców żadne.
  • Odpowiedz
@nukey: Niby tak, ale u mnie na osiedlu już od paru lat co jakiś czas podejrzane typy się kręcą, chwytają za klamki w każdym mieszkaniu i uciekają. Dwa razy tak było, że ktoś chwycił za klamkę a jak spojrzałam przez wizjer to był już na schodach i leciał na górę. Akurat mieszkam niby jeszcze na nowym mieście, ale za wiaduktem już są pomorzańskie slamsy. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
drzwi "na pasówkę", w biały dzień. Mieszkanie musiało być wcześniej obserwowane bo weszli gdy mieszkańcy byli w pracy. Policjant, technik od włamań stwierdził że to któryś z rzędu przypadek


@Wiskoler_double: znowu lata 90 wracają? dziwne, że ta metoda jeszcze działa, bo wydaje się, że każdy ma teraz lepsze zamki
  • Odpowiedz