Wpis z mikrobloga

@mirko_efekt: nieźle z tymi ulicami, że są ślepe XD Kiedys pracowałem przy budowie kilku budynków przez Ronsona na Rymarskiej(Impressio) i dojeżdżalem od tyłu przez Odkrywcow i ogródki działkowe
  • Odpowiedz
Czyli bardzo źle?


@MasterOf8: bardzo źle to raczej nie jest, powiedziałbym że standard jak na Wrocław. Dużo gorzej jest w sezonie grzewczym na Alei Piastów. Jak się raz wieczorem na spacer wybrałem to myślałem, że nie wrócę. Jakby tysiąc kominów nagle krzyknęło a potem nagle ucichło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MasterOf8: bardziej knajp, ale sklepy tez by sie przydaly - tak jak ktos wspomnial wyzej, zwycieska zdecydowanie ma tutaj przewage. Do tego masz tam tor wyscigowy ktory jest super miejscem do spacerow.
  • Odpowiedz
@MasterOf8 Z knajpami nie wiadomo jak będzie. To nie jest to samo co zwycięska. Mniejszy obszar.

Okolica do życia jest super jeśli chodzi o zieleń i szkole.

Co do dojazdu do Orlej - tam można pomyśleć o tym żeby kupić rower/hulajnoga na dojazdy

Ze sklepami na dłuższą metę jest tak że jednak się przydają. Tam masz niby wszystko w okolicy, ale jednak do wszystkich musisz jechać autem i możesz w drodze do
  • Odpowiedz
@Darth_Gohan: Mam jeszcze inne spoko mieszkanie na skrzyżowaniu Przyjaźni i Krzyckiej. Oraz inne na Braterskiej. Jednak tylko tutaj mam taki super widok z balkonu i ogromnych okien, na same drzewa. Żadnych bloków w zasięgu wzroku. Dodatkowo w całym budynku są tylko 3 mieszkania. Jedno na piętro, trochę taki klimat szeregówki
  • Odpowiedz