Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Największa beka z #rozowepaski, które chcą bogatych chadów, którzy są bad boyami i mają aparycję bad boya i myślą, że taki bogaty i przystojny bad boy się dla nich zmieni i będzie ją kochał i będzie im wierny i ograniczy się tylko do niej, a inne różowe, które mają dokładnie takie samo myślenie życzeniowe będą dla tego chada niewidzialne. XD
Tymczasem te różowe kończą tak, że są żywymi masturbatorami dla tego chada i gdy się jakąś znudzi, to nadtępuje wymiana na inną naiwną, która tak samo myśli jak poprzednia. I tak o to powstają stare panny i samotne matki, które później zawiedzione i rozczarowane, że bad boy poruchał i olał wypisują żale, że WSZYSCY faceci (również przegrywy), to dranie itp., bo tylko wykorzystują i olewają. XD Tak, zwłaszcza incele wykorzystują, a nie te narcystyczne przystojne bad boye. To trochę tak jak ja bym celował na związek z typiarą z roksy, a potem będąc zdradzanym i wysuszonym emocjonalnie i finansowo wypisywał żale, że szare myszki to największe kur… xD
#bekazrozowegopaska #przegryw #blackpill #redpill

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634aa140e7af758437c3baa3
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 18
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Różowe w naturze lubią zmieniać swoich "potencjalnych" partnerów, sprawia im to dużą przyjemność (wiem po sobie i paru innych kolegach) nigdy nie pomyślałem, żeby zapytać jedną z nich w zasadzie po co to robią, z czystej przyjemności? Sam nie wiem.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ależ doskonale wiedzą że nic z ich "starań" nie zmieni takiego badboya.
One po prostu same sobie wkręcają wała że im się to uda.
To tak naprawdę tylko wymówka dla następnego frajera, gdy zostaną porzucone "bo one myślały...", nie, one nie myślały, one doskonale wiedziały - ale że emocje z bad boyem są takie wspaniałe, to nawet kosztem swojego zdrowia psychicznego są gotowe dla tych emocji się "poświęcić". A to
  • Odpowiedz
BladyRóż: Zgadzam się z autorem posta, naiwniaczki których zachowanie jest szkodliwe społecznie. Takich ruchaczy-playboyów zawsze omijałam szerokim łukiem bo to jest bez sensu być jedną z wielu zaliczanych taśmowo. A tacy faceci się nie zmieniają, zawsze będą się rozglądać za innymi nawet będąc w związku. A każda mysli że jest taka wyjątkowa bo chad sie nią zainteresował, ona wyobraża sobie ślub i domek a nie jest niczym więcej niż kolejnym numerkiem
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania ale armia anonimów zaatakowała. Nie zesrajcie się, tak wygląda rzeczywistość i to się nigdy nie zmieni. Możemy tylko się zaadaptować do sytuacji i grać jak najbardziej mądrze według tych właśnie reguł jakie narzuca natura.
  • Odpowiedz
BladyRóż: Zgadzam się z autorem posta, naiwniaczki których zachowanie jest szkodliwe społecznie. Takich ruchaczy-playboyów zawsze omijałam szerokim łukiem bo to jest bez sensu być jedną z wielu zaliczanych taśmowo.


@AnonimoweMirkoWyznania: Ja tak tylko nieśmiało zapytam, ilu potrzeba Ci było takich ruchaczy że to zrozumiałaś?

@AnonimoweMirkoWyznania: Samemu udało mi się to niedawno podobnie ująć
https://www.wykop.pl/wpis/67847693/a-wiec-wiekszosc-kobiet-ze-wzgledu-na-zbiorowe-zab/
  • Odpowiedz
TroskliwaPanda: Chad czy przegryw i tak nie będzie szanował szarej myszki i będzie marzył o pani typu roksa. Wiem, bo byłam z przegrywem 6 lat i jestem właśnie taką szara myszką, co jednego tylko w życiu chłopaka miała i kochała, on mówił o sobie przegryw i nie pasowałam mu, olewał mnie i rozpowiadał do innych brzuchatych przegrywow, że jestem brzydka i jest z przyzwyczajenia tylko.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
BladyRóż: @interpenetrate:
? Ja nigdy nie miałam z takimi do czynienia, nawet jak byłam głupiutką nastolatką to wiedziałam żeby się od takich trzymać z daleka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Tacy dynamiczni przystojniacy-ruchacze wokół których zawsze kręcił się wianuszek kobiet mnie po prostu nigdy nie interesowali bo wiedziałam że z tego nic dobrego nie bedzie. Wystarczyła po prostu obserwacja oraz zdrowy rozsądek. Ja już kilkanaście lat temu
  • Odpowiedz
Ale skoro Ty masz jakieś swoje przekonania że absolutnie wszystkie kobiety kiedyś w zyciu biegały albo będą biegać za chadami, no to ja nic na to nie poradzę.


@AnonimoweMirkoWyznania: wyznaję blackpill a on mówi coś innego. Mówi że każda kobieta maksymalizuje swojego partnera i nie weźmie gorszego od swojej zawyżonej wartości. W zależności od kobiety i wczesności czasu poznania, jest to bardziej agresywna (czym bardziej bezczelna) taktyka, lub mniej. Może po
  • Odpowiedz
BladyRóż: @interpenetrate:
No ja się wiązałam jeszcze w czasach bez tinderów, świadomości różnych -pillów i tym podobnych i tak - wtedy byłam w bardzo młodym wieku. Owszem, wygląd ma jakieś znaczenie aby po wielu latach wciąż było pożądanie, ale dla mnie nie najważniejszy. Dla mnie na którymś z kolei miejscu. Za to dla partnera mój wygląd jest duuuużo ważniejszy niż jego dla mnie i znajduje to potwierdzenie również w otoczeniu,
  • Odpowiedz