Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
54 mieszkania w dwóch blokach, 8 zostało, odbiór w listopadzie - wybieram największe mieszkanie + parking = 483k, rabat? 12k ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#patodeweloperka #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #kredythipoteczny #nieruchomosci

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634a9f6ce7af758437c3b9e6
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 7
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to chyba nieźle ja chciałem kupić u siebie w mieście od dewelopera to ani grosza nie chcieli zejść. co prawda mówię o kawalerce i cena jak na okolice i standard była odrobinę poniżej średniej (tu 8800 reszta stawki powyżej 9000) ale i tak słabo ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
OP: @joolekk: właśnie problem w tym, że moim zdaniem to za mało. Podobno ten deweloper rok temu bez problemu schodził i tak 100zł przy mniejszych mieszkaniach w mniej ciekawej okolicy i to tańszych o 1k/m2

@Kiedysbedeczerwonka: aż tyle to nie chce, ale każdy grosz sie przyda na wykończenie

@PanMihau: właśnie nie rozumiem podejścia, bo docelowo celuje w rabat rzędu 25k i miałby mieszkanie sprzedane, a tak to nawet nie
  • Odpowiedz