Wpis z mikrobloga

@Vanderwill: Nie wiem czy powiązalbym to z jakims realnym hajsem ale wczoraj to samo zauważyłem xD dosłownie na 10 100% okazji trafiam jedna. Hitem jest wczorajszy mecz gdzie miałem 17 celnych strzałów i przegrałem 1:4 a raczej nie uderzam zza pola karnego. Dodam ze w fifie 20 regularnie w lw trafiałem do elity ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Boroborro: Gracz który daje realny hajs musi wygrywać jak najczęściej bo jak nie to się #!$%@? i przestanie grać, ba w przyszłym roku nie kupi, lub kupi ale w fut już nie będzie inwestował. Teraz ja muszę wejść do bramki a i tak potrafią nie trafić.
@Vanderwill: No może tak być ale potwierdzenia nie znajdziemy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przypomniała mi się jeszcze jedna sytuacja i to jest hit - żałuje ze powtórki nie zapisałem. Szedłem sam na dam benzema na bramkarza - przelobowalem go i piłka leciała do bramki a benzema biegł za nią już za bramkarzem. Jakieś 1-2m od bramki zamiast ja zostawić to dobił z główki i trafił obok bramki
@Vanderwill: ja pograłem tydzień, i jednak przezucilem się na tryb kariery. Chciałem się wciągnąć w ten tryb jak za dawnych lat, ale to już nie jest to samo. FUT obecnie jest nastawiony w 160% na wyciąganie kasy z naiwniaków. Ja też niestety nie jestem tego targetem, A karierkę sobie odpaliłem na klasie światowej, i gra mi się w tej części przyjemnie, jak już dawno tak dobrze się nie gralo. Bardzo podoba