Wpis z mikrobloga

Korwiny, Mentzeny, Michalkiewicze, Wilki, Berkowicze i masa innych szurów, denialistów klimatycznych, kapitalistów, katolików i wszelkie maści narodowe....
Niby beka z tych ludzi, ale widząc z tyłu siedzących młodych ludzi, którzy chłoną wszystko jak gąbkę, wmawia im się, że świat tak naprawdę jest prosty, tylko te wścibskie lewaki wszystko psują... To serce się kraja. Liczę jednak na to, że wśród tych ludzi jednak coś się w życiu zmieni, i zrozumieją swój błąd. Sam przechodziłem ten okres bycia kucem i stopniowo od 2013 roku mi przechodziło.
#konfederacja #bekaznarodowcow #bekazprawakow #korwin #polityka
  • 48
Szczerze to pal licho jakie poglądy będą mieli... Ważne, by zrozumieli, że świat i społeczeństwo jest złożone i wymaga wiele wysiłku by je poznać i zrozumieć.


@GrochenMochen: Ja się właśnie poznałem na świat i społeczeństwo po "pandemii"
@DoktorWojna: Zgodzę się... ale to wina tego, że nasze społeczeństwo jest niewyedukowane i głupie... Serio, nawet badanie sprzed roku to pokazało. Każdy normalny stąd wyjechał i się nie dziwie. U nas kierunek rozwoju i polityki na szczeblu krajowym decyduje o tym blisko 5-6 mln moherów ze wschodniej Polski i taka jest prawda. Media jak to media robią swoje, ale o normalnej dyskusji na każdy temat nie ma, i człowiek jak durny
@Apogryw: Nie peirwsza i nie ostatnia pandemia... Przyzwyczaj się


@GrochenMochen: Czyli co przyzwyczaj się? Więc tak naprawdę nie ma znaczenia kto tu rządzi? Po co więc wypowiadasz się tutaj właśnie w odniesieniu do dzisiejszego wydarzenia konfederacji
@Apogryw: Napisałeś, że poznałeś się na ludziach podczas pandemiii... Więc zgaduje, że jesteś rozczorowany tym jak władza, media i społeczeństwo reagowało na te wszystkie wydarzenia... Mówię więc, że na pewno w ciągu naszego życia to nie ostatnia taka sytuacja.
to dlaczego partie Korwina nie zdobywają powyżej 20 procent regularnie w XXI wieku? Przecież tyle pokoleń jego wyznawców osiagnelo wiek wyborczy?


@Tymajster: bo demokracja jest głupia? Nie rozumiem, myślisz że dlaczego ludzie głosują na PiS i PO? xD