Wpis z mikrobloga

@konserwix: Nie wiem, skąd pomysł, że ich wizja drogi do bezpieczeństwa jest odmienna. Wiadomo, że we wszystkich szczegółach nie będą sie zgadzać, ale nigdy nie było powiedziane, że są między nimi jakieś wielkie różnice. Oczywiście, ludzie słabo rozumiejący temat jak Wolski wymyślili sobie, że skoro generał popiera obecne zmiany w wojsku, to obalił ANW - mimo, że Bartosiak sam powiedział, że popiera koncepcje aktywnej obrony z użyciem broni dalekiego zasięgu.
@ruski_agent: Nie no różnic jest znacznie więcej. Jedna z nich to chociażby kwestia wpuszczania wroga na terytorium. ale tutaj akurat Gen. Andrzejczak ma niezmienne zdanie od lat, za co był swego czasu troche krytykowany bo w oparciu o swoja koncepcje #!$%@?ł symulowaną obrony kraju. Jednak w świetle nowych wydarzeń sam nie wiem czy przypadkiem koncepcja gen. Andrzejczaka nie jest bardziej słuszna, w końcu rosja okazała się jeszcze słabsza niz myslano pierwotnie.
@konserwix: jestem dumny, że mój mem załapał, aż szkoda, że nie zrobiłem w lepszej jakości xD No i co tydzień główna WIELKA postać mema dostarcza coraz to nowy kontent do wklejenia, ON nie musi z nikim rozmawiać. A już nawet Wojczal zgodził się na debatę