Wpis z mikrobloga

Spoko ten OpenAI Whisper.

Tutaj narzędzie do robienia transkrypcji filmów z YT. Wziąłem ten niżej, i rezultaty... cóż, Sasina rozumie, oBajtka nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To jakaś nowa jakość. Daniel Obaitek to człowiek z wizją. Ale tu skórwa, który mamy dużo powinien wśród po 60 tysiące. Daniel Obaitek poprzez zmacianie polskiej własności gospodarce buduje polską wolność. Człowiek #!$%@? od czuły, o kościach. Człowiek, który od wielu lat realizuje się w biznesie. #!$%@? traktuje w tych skóch, słychał w koklinę rzejej. Daniel Obaitek buduje dzisiaj koncem. To jest człowiek, który dba o to, aby poprzez firmy, który kieruje wzmacniać. Obozydem tego hałja i indygu, to po prostu lejmów w tupę nobekwadę liny. Zajnego to z najogodem może wyścimy. Jestem przekonany, że Daniel Obaitek nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. A jeszcze wielokrotnie o prezesie Daniel Obaitek usłyszymy. Człowiek taki jakon, nie spoczywa na Laura. Ja już traktę #!$%@? liliły. Tak on nie zamyka etapu po to, żeby cieszyć się odniesionym sukcesem. To się powiedzieć, że szukają po jadłogu. Mam to szczęście, ten zaszczyt, móc z nim na co nic wupracować i widzieć, że jego energias nie spożyta. #!$%@? to, po co jest wczoraj? Daniel Obaitek jest wbierzącą się postacią. A gdzie jest Daniel Wydą, inni.


#machinelearning #sztucznainteligencja #opensource
Sinity - Spoko ten OpenAI Whisper.

Tutaj narzędzie do robienia transkrypcji filmów...