Wpis z mikrobloga

Najlepszy #fryzjer w #warszawa to?

Odrosły mi nieco włosy, chciałbym z tego zrobić middle parta pic rel, ale potrzebuję dobrego cięcia, na miarę do mojego kształtu czaszki.
Nie każdy fryzjer kuma ten koncept, dlatego szukam takich, co najlepiej robią regularnie jakieś prace na prestiżowe konkursy, turnieje itd. Taki ktoś umie pracować z warstwami, objętością, opytką i customizacją pod klienta.

Barberszopy odpadają, zbyt dużo razy to przerobiłem xD Niech sobie golą ulanych ogrów

Aktualnie zastanawiam się nad hairmate wola i salonem Gnatyshyn, jakieś opinie? Pytam też #rozowepaski bo to wy najczęściej zajmujecie najlepszych fryzjerów xD Cena nie gra roli

#niebieskiepaski #pytanie #modameska #wlosy #fryzura
MarteenVaanThomm - Najlepszy #fryzjer w #Warszawa to?

Odrosły mi nieco włosy, chci...

źródło: comment_1665762756Mnno3AXBCHEYYuYhntZRYc.jpg

Pobierz
  • 14
@Ziutek_Grabaz: męscy praktycznie nie potrafią pracować na warstwach (tzw. layers), co jest konieczne żeby osiągnąć dobrą objętość i teksturę, dlatego wolę iść do "babskiego fryzjera". Bez rzeczy, które wymieniłem i cięcia dobranego konkretnie pod ciebie skończysz z middle partem jak marek mostowiak albo mata (raper), dlatego to nie takie proste jak buzzcut 3mm dla @SZESCIOPAK_HARNASIA

@jenerau: ciekawa miejscówka, dzięki za podsunięcie
@murmurlrl: @jenerau: taaaak, zapomniałem, sorry :D Koleś jest przegenialny, raz że dosłownie z ust mi wyjął to co sam chciałem powiedzieć, dwa zdiagnozował co poprzedni fryzjer zrobił źle, powiedział jak to zrobi, dlaczego i to jest pierwszy koleś, od którego wyszedłem z całkowitym zadowoleniem. Ultimate fryzjer. Nie jest tanio, ale wolę rzadziej chodzić tam, niż co miesiąc do kogoś kto mi nie leży

Zdjęcia nie wrzucę, ale robotę zrobił 11/10
@fefler: nie wiem, ja byłem w kuchni fryzjera u Marcina Lutza. Do takiej fryzury to jako prestyler sól morska, pianka i lakier. Ja czasem używam trochę pasty teksturyzującej albo pudru. Różnie wychodzi, jeszcze sam nie znalazłem złotej formuły, cały czas eksperymentuję

Bez niczego może być ciężko, zależy jakie masz włosy - próbuj