Wpis z mikrobloga

Mogłeś krócej napisać że nie jesteś w stanie odnieść się do tematu ¯_(ツ)_/¯


@Deska_o0:

nie, to tylko chochoł którego stworzyłeś i z którym bohatersko walczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@inozytol: dlatego pomijasz pytania, przedstawiasz swoje urojenia jak fakty i później bohatersko z nimi walczysz, ładnie odplynales od rzeczywistości, ale ponowie pytanie

Korwin to też już "lewacka pipka"? xD
@inozytol: czyli nie jesteś w stanie spłodzić nawet jednego wpisu na temat, mogłeś napisać to wcześniej, liczyłem na ładne fikołki a teraz po prostu czuje się jakbym próbował dyskutować z psem bo odpowiedzią na każde pytanie jest że lewactwo costam jakby mnie ono obchodziło xD
W tym wątku wyśmiewamy prawactwo, spurek dawno mordy nie otwierała
liczyłem na ładne fikołki


@Deska_o0: To przeczytaj swoje wpisy, zadośćuczynisz swojej potrzebie.

Wyjaśnię ci to najprościej jak się da. Tak, żebyś nawet ty to mógł zrozumieć. To mój ostatni wpis, bo mi się znudziło "granie w szachy z gołębiem" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1. Ktoś produkuje wpisy "prawica zła (ruska)". Robi to sugerując jakieś sympatie do ruskich.

Oczywiście, że jest to głupie dla rozumnego człowieka (może nawet
@inozytol: dlatego pod wpisem wyśmiewającym ta część prawicy która popiera kacapow z pianą na pysku atakujesz lewicę, pomimo iż nikt nigdzie nie twierdził że nie ma wśród nich proorkowych debili, ty dzielnie walczysz z czymś czego nikt nigdzie nie napisał. serio masz aż takie problemy z logiką i tak słaby kontakt z rzeczywistością? Bo że jak każdy niezbyt rozgarnięty uważasz się za alfę i omegę to widać i nie musisz się