Wpis z mikrobloga

wcześniej przeważnie jest okrzykiwany lewakiem i zaznaczone że to nie była prawdziwa prawica


@Deska_o0: historia zatacza kolo. W polowie lat 00tych krecilem sie w kregach prawicy i Mlodziez Wszechpolska byla wtedy bardzo mocno wysmiewana jako ukryta opcja lewacka i przebierancow mogacych zdyskredytowac prawice. Wtedy tez w tejze krakowskiej MW rozpoczynal kariere niejaki Bosak - choc wtedy jeszcze nikt go nie znal.
Nikt z prawdziwej prawicy raczej nie bedzie miec tutaj zadnych watpliwosci - w Polsce nie da sie byc prawicowcem i jednoczesnie popierac Rosje.


@Dinth:
Pewne mówiąc "prawicowiec" masz na myśli konkretnie, chrześcijanina opartego o identyfikację narodową.

Rosja w formie imperialnej nie spełnia warunków
1. religii w rosji nikt na serio nie traktuje - cerkiew rządzona przez agenta kgb
2. naród ruski to bzdura, większość kraju zamieszkują azjaci - powiedz azjatom że
Pewne mówiąc "prawicowiec" masz na myśli konkretnie, chrześcijanina opartego o identyfikację narodową.

Prawica jest pojeciem rownie szerokim jak lewica, ale dla dobra dyskusji uznajmy ogolnie ze prawicowiec to ktos komu dobro ojczyzny lezy na sercu i stara sie ja wspierac (bo ktory prawicowiec sie z tym nie zgodzi?). I teraz jak dobro Polski sie ma do rosyjskich interesow, gdzie przez ostatnie 500 lat jednym z ich najwazniejszych celow geopolitycznych byla niedola Polski?
#nacjonalizm

#bekazprawakow


@granat_z_kulkami:

Żebyś ty tylko wiedział, jak idiotyczny jest twój post ( ͡° ͜ʖ ͡°) a zwłaszcza te tagi. Lewactwo od dawna wspierało rosję w kwestii Donbasu. W tym czasie polska prawica (taka daleka prawica) walczyła ramię w ramię z Ukraińcami. Walczyli wtedy, gdy dla ciebie cała ta sprawa była dalekim konfliktem, choć w sąsiadującym państwie.
- w Polsce nie da sie byc prawicowcem i jednoczesnie popierac Rosje.


@Dinth: tymczasem wszyscy prawicowcy popierają Rosję. No PiS zaczął udawać, że nie, jak wybuchła wojna, ale rosyjskiego węgla dalej im szkoda( ͡° ͜ʖ ͡°)
zdjęciami z dupy


@Deska_o0:

Ja to zakładam, że inteligentni ludzie zobaczą te zdjęcia. No nic, mój błąd.

Wyjaśnię ci powoli, dlaczego te zdjęcia nie są "z dupy". Panuje jakiś dziwny pogląd, że lewica wspiera Ukrainę, a prawica nie. No to wrzucam zdjęcie, by pokazać, że gdy prawacy walczyli na Ukrainie, to lewactwo robiło sobie takie obrazki w bezpiecznych miastach.