Wpis z mikrobloga

@Popularny_mis: btw potwierdza się to co napisałem we wpisie, że to zdjęcia trafiają do ludzi a nie informacje. Wielokrotnie pisałem ile zarabiam i nikt nic nie mówił a wystarczy zdjęcie z paroma tysiącami i niektórym odwala xD
  • Odpowiedz
@PiotrFr a no tak teraz łapię, miałem Ci pisać komentarz pod drugim postem że chętnie bym spróbował przenieść się z koła podbiegunowego do ciepłej Francji, ale pomyślałem o nauce języka i mi przeszło.
  • Odpowiedz
@IlIlIlIlIllll:

jak wypłaciłem 20k pln to miałem szok ile tego xD

Znaczy, że dużo czy mało?
Kwestia banknotów. Tu same używane, więc dużo zajmują. Zresztą przez 14 lat tutaj nie widziałem nowych, nawet z bankomatu zawsze stare
  • Odpowiedz
@PiotrFr: Mordzia no i fajnie. Osobiście zazdroszczę. Niby człowiek się stara pchać do przodu, zdobywać nowe skile, ćwiczyć, jakiś tam rozwój, dbanie o siebie a to #!$%@? daje.
Prośba z mojej strony o wpis na temat porządanych zawodów we Francji i jak wygląda branża obróbki stali (rury profile blachy - o ile masz pojęcie :) )
  • Odpowiedz
@PiotrFr: Chłop co zebrał oszczędności z kilkunastu miesięcy, pożyczył po tysiaku od babci i od szwagra, wziął trzy z provdenta, powymieniał na euro w jakichś śmiesznych nominałach i jedzie jutro po dwudziestoletnie audi w kombi do komisu przy granicy. Doceniam, że starczyło sił na baicik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz