Wpis z mikrobloga

@kam966: trochę przekazał sam, trochę kupiło USA, Polska etc. Teraz nagle się obudził i zaczął najpierw rzucać tekstami że Ukraina powinna sobie odpuścić odbijanie terenów i zakończyć wojnę, gadać samemu z rosją, coś tam kombinować z zasięgiem na linii frontu, stwierdzać że on to jednak neutralny jest etc.
Teraz stwierdził że pentagon ma mu płacić za starlinki które on przekazał-przy czym gdzieś widziałem że jakieś dziwne kwoty wychodzą typu tysiące dolarów
@kam966: Gosci wydal ulamek promila swojego majatku na cel wsparcia Ukrainy i zrobil przez to drame i obrazil sie na swiat jak 9 latek, bo nie chcieli sie ludzie zgodzic na jego traktat pokojowy, w ktorym wygrana byla wylacznie rosja.
Tymczasem inne firmy wychodzac z rosji traca wielekrotnosc albo setkrotnosc tego co on wydal na starlinki.

Dorzucic do tego autyzm, zarzucanie czolowemu opozycjonisty w rosji ze nic nie robi poza tweetowaniem,
@BayzedMan

Gosci wydal ulamek promila swojego majatku na cel wsparcia Ukrainy


Czyli miliony razy więcej niż ty.

i zrobil przez to drame


Przecież to wy zrobiliście dramę bo ma czelność mieć inne zdanie niż frakcja wojny.

@thewickerman88:

Teraz stwierdził że pentagon ma mu płacić za starlinki które on przekazał


Bzdura, chce kasę za koszty utrzymania, a nie za przekazany już sprzęt.

Ruskie straszyli zestrzeleniem starlinków


Ukraińcy sami twierdzą, że tracą 500
Kazdy uzytkownik starlinka musi placic miesieczny abonament by z niego korzystac.


@YoungBoniekk: Każdy użytkownik starlinka musi sobie kupić terminal by z niego korzystać ergo Ukraina nie dostała żadnych terminali za darmo XD
@YoungBoniekk:

No przeciez wiadomo ze ktos te terminale musi kupic, a nie ze ukraincy dostaja je za darmo od elona muska?


No jakoś wszystkie źródła twierdzą, że pierwsze terminale Muska przekazał za darmo

A co do zrodla placenia abonamentu przez polakow to skad ja ci mam dac wyciag konta bankowego?


To na jakiej podstawie twierdzisz, że Musk pobiera abonament od Ukraińców?
No jakoś wszystkie źródła twierdzą, że pierwsze terminale Muska przekazał za darmo

Nie wiem ile i w jakiej kwocie Musk przekazał je za darmo jednak wiem to, że sama Polska kupiła starlinków na Ukrainie za 40 mln zł.
Źródło:https://gospodarka.dziennik.pl/news/artykuly/8562633,elon-musk-starlink-ukraina-usa-polska.html

To na jakiej podstawie twierdzisz, że Musk pobiera abonament od Ukraińców?

Źródło wysłałem ci przecież w zdjęciu wyżej. Problemy z czytaniem widze,wiec wysle je jeszcze raz

@stdmat:
YoungBoniekk - > No jakoś wszystkie źródła twierdzą, że pierwsze terminale Muska prze...

źródło: comment_1665755426y1cfkR22JwnIrRn8QEHZLM.jpg

Pobierz
@YoungBoniekk: Gościu mowa jest o starlinkach dla wojska i służb publicznych, a nie dla prywatnych osób. Czy ty myślisz, że Polska czy USA kupowały starlinki dla jakiś ukraińskich julek? XD