Wpis z mikrobloga

Kononowicz u Jaworowicz (nie czuję jak rymuję) pokazało, że stare media nie rozumieją zupełnie nowych mediów.

Eksperci potrzebni do sprawy o menelu mitomanie: prawnik, psychiatra
Eksperci których dostaliśmy: dwoje posłów i reżyser xDDD

Reżyser to wpadł chyba podejrzeć jak się kręcić powinno horrory typu "found footage". Ich wpływ na rozwój sprawy był zerowy. Miałem przyjemność oglądać cały odcinek w tv ze swoim starym. Stary był #!$%@?. A czemu? Bo nie mógł wytrzymać, że posłowie i Zanussi występują w programie z menelem xD . Tak naprawdę cały odcinek powinien być o kononie ale nikt w TVP nie rozumie znaczenia konona w sieci. Chyba Czeczet powiedział, że kabarety zazdroszczą kononowi sławy i powiedział prawdę ale to już nie tylko kabarety a całe TV.

Spytaj dowolnego gówniarza kiedy ostatni raz oglądał coś w TV.
- no.......
A spytaj kiedy ostatni raz widział film z kononem
- wczoraj kumpel podesłał

Dalej, afera rozkręcała się w najlepsze gdy nagle z dupy wyskakuje Jaworowicz "trzeba się pogodzić" i jeb Presley. Montażyści nawet nie wiedzieli jak to zamknąć w tych 30 minutach dlatego mamy znikającego Barneya, organistę którego życiowym osiągnięciem jest przepustka parkingowa diecezji i ekolożek jako kierowca konona xD Jaworowicz nawet nie wyłapała, że Konon jest królem wykorzystywania ludzi i sama zaczęła mu współczuć.

Ja się śmiałem z tej katastrofy a stary się #!$%@?ł co on ogląda. A fragment z Biurem Interwencji Obywatelskiej to czyste złoto xD

#kononowicz
SzubiDubiDu - Kononowicz u Jaworowicz (nie czuję jak rymuję) pokazało, że stare media...

źródło: comment_1665750360m4Z9YEFZ7i92vE8IE8iO5W.jpg

Pobierz
  • 5
@SzubiDubiDu: jak sie porowna nagranie ekologa z tym co puscili to lepiej by bylo jakby byly dymy bo tak to nie wiadomo o co chodzilo po reportazu xD

Ja to ciagle gnije, ze TV ledwo zipie i zamiast wrocic do dawnej swietnosci puszczajac kultowe rzeczy badz nisze, ktora na glownym kanale byla czyms niesamowitym (no batman animowany + jakies anime szlo na 1 i 2) to wola dalej sie dobijac dziwiac