Wpis z mikrobloga

Jak patrze co wypisują wypoki o Musku, to sie utwierdzam w przekonaniu, ze to mega głupi skrajnie populistycznie myślący naród.

Jak mozna nazywać onucą kogoś bez ktorego ukraina na wojnie nie miałaby internetu, a to na pewno kluczowy czynnik nawet dla samego wojska. Co za nieprawdopodobne przygłupy i populiści. Dlatego wiecznie wygrywa pis i po.

Ta sytuacja tez pokazuje, ze w razie jakiegos zgrzytu w podobny sposob ukraincy mogą pokazać swoją wdzięczność niedowartościowanym p0laczkom liżacym kazdemu zadek, byle tylko dostac mile słowko. Musk nie dosć że zrobił komuś łaske to jeszcze go obrażają

#oswiadczenie #elonmusk #spacex #ukraina #wojna #rosja
  • 67
  • Odpowiedz
@texas-holdem:

To dobrze, że znasz różne mądre nazwy rodem z podręcznika prowadzenia dyskusji, ale jeszcze warto te terminy poprawnie stosować. Alternatywnie, czytać ze zrozumieniem. Opcje są bowiem dwie: albo nie zrozumiałeś sensu mojej odpowiedzi w kontekście tego, na co odpowiadam, albo błędnie przywołujesz Chochoła.


Dobrze użyłem znaczenie chochoła, ja mówię o tym że pomysł Muska był praktycznie tym czego chce Putin a ty wyjeżdżasz mi że coś tam niby liczę że Rosja się podda i zgodzi na każde rządania Ukrainy, nie twierdziłem że tak ma
  • Odpowiedz
PONOWNYM REFERENDUM POD NADZOREM ONZ


@McWozniak: ...które Rosja przegra i o to Muskowi chodzi. To jest właśnie kompromis, że Putin godzi się na zorganizowanie przez ONZ "poprawnego" referendum (z góry wiadomo, że jakby je organizowała ONZ to nie po to, by Rosja wygrała... no chyba, że "prorosyjski" jest nie tylko Musk, a cała ONZ, gdzie przypominam dla formalności, że arbitraż nie mógłby być wetowany przez USA, Chiny, etc.) w
  • Odpowiedz
które Rosja przegra


@texas-holdem: nie masz pojęcia czy przegra, a fair głosowania nie da się wykonać po tym jak już Rosja najechała, a pro ukraińscy mieszkańcy z dużym prawdopodobieństwem uciekli albo zostali wywiezieni.
I tu jest problem ze ty tego nie potrafisz przyjąć do wiadomości. Ze takie głosowanie jest #!$%@? warte.

Tak, mówisz, ponieważ nie
  • Odpowiedz
Jak najbardziej były sondaże badające opinie ludności o potencjalne oddanie terenów w zamian za pokój.


@nostalgiwolf: Proszę o link. Przypomnę, że napisałem:

Nie wiedziałem, że został przeprowadzony jakiś sondaż, w którym wszyscy obywatele Ukrainy zostali zapytani o to czy życzyliby sobie natychmiastowego zakończenia wojny za cenę zrzeczenia się Krymu.
  • Odpowiedz
@nostalgiwolf: Dziękuję. Co prawda, moja prośba była retoryczna i przez to nie fair (oczywiście sondaż, w których pytanie o Krym zostałoby zadane wszystkim obywatelom nie istnieje), ale doceniam podlinkowanie tego, co jest i na czym można się opierać. Zdaję sobie też sprawę jakie poparcie ma obecnie Zełenski (i wierzę, że ono faktycznie jest mniej-więcej takie, jakie podaje Kijów) i że większość narodu ukraińskiego wierzy w całkowite wypchnięcie sił rosyjskich z
  • Odpowiedz