Wpis z mikrobloga

Szukania pracy cd. po miesiącu na telefonach podziękowano mi i następnego dnia bez rektutacji już mieli nowego pracownika. Ehhh za wąskie plecy mam. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wysyłam CV od 2 tygodni i lipa. Wysłałem przedwczoraj z ciekawości do fryteczków złotych pdk. na menagera bo tak szukali. Doświadczenie w handlu +6 lat, w tym wykształcenie gastronomiczne. No dobra, wczoraj telefon, dziś rozmowa dość szybka fajnie pięknie już mi chce dawać skierowanie kieras, zgadnijcie ile może zarobić menager... 2850 zł na rekę. Jeszcze przez 3 miechy okresu szkoleniowego mają płacić 19.7 zł brutto. A i wysyłają na szkolenie kilkudniowe do Wawy gdzie mam 250 km. Ciekawe znając życie pewnie sam zapłać przejazd, nocleg i żywność. Przyjęlibyście taką ofertę pracy? Dodam że 2 lata temu na stacji paliw miałem 3200 zł za etat, szary pracownik. Czemu ostatnio oferty pracy to jedno wielkie #!$%@?? Jak nie minimalna, to studenta szukają, to emeryta/rencistę, osoby niepełnosprawne. Szef nie może odczuć kryzysu, a pracownikowi to wielki wuj w oko?

#pracbaza #praca #rozmowakwalifikacyjna
  • 3
  • Odpowiedz