Wpis z mikrobloga

Tylko że wtedy też był inspekcje i kontrole toalet. I tak, też były za to kary.


@vrNFWrUew3D4Rgz: Widać te kary działały tak jak teraz bo za covid żadnej nie dostałem a nic nie przestrzegałem. ;)

Słowem, jesteś bucem, który ma wszystko i wszystkich w dupie. To wiele mówi o naszym obywatelskim społeczeństwie.


@vrNFWrUew3D4Rgz: Tak i pasuje mi to a nawet polecam ten stan. Za to covidowym panikarzom nikt zmarnowanych dwóch
  • Odpowiedz
no ale teraz już chyba wszystko wiadomo o szczepionce.


@timeofthe: Na pewno xDDD

trzeba ją modyfikować tak samo jak tę na grypę i jest skuteczna.


@timeofthe: Jest skuteczna na pewno. To dlatego nie jeden zaszczepiony jest poskładany gorzej niż niezaszczepiony i wszyscy przechodzą losowo. xDDD Tylko, że mamy już 4 dawki w 1,5 roku gdzie na grypę jest jedna dawka rocznie. xD

Przede wszystkim jest ważna dla ludzi z grupy
  • Odpowiedz
@vrNFWrUew3D4Rgz: Ja byłem świadomy i świadomie chodziłem wszędzie chory. xD Przeżyłem całą pandemię bez testu, kwarantanny i izolacji. Od marca 2020 jak jestem przeziębiony czy miałem nawet grypę żołądkową to i tak codziennie chodzę po dworzu i sklepach. Pamiętam jak w styczniu 2021 miałem solidny ból gardła, kaszel, lekką gorączkę i się nie przyznałem tylko żyłem normalnie chodząc po dworzu jak wykopki się rzucały jak wtedy to pisałem. ;)

W sierpniu
  • Odpowiedz
@Pieniek1991: no a ja znam dla odmiany ludzi co się szczepili i nic im nie jest, nie chorują i takich co przy drugiej fali nie mogli wstać z łóżka nie będąc zaszczepionymi. Szczepionka działa jak każda inna i zawsze przyjęcie jest lepsze niż przechorowanie. I jaki jest % jakiś poważnych NOPow? jakby miały być jakieś poważne powikłania to już by się pojawiły a zaszczepiono ogromną masę ludzi na świecie
  • Odpowiedz
nie mogę się doczekać, aż kacapy się rozpadną i nagle wszystkim organizacjom obliczonym na polaryzacje polskiego społeczeństwa zabraknie magicznie funduszy, wsparcia organizacyjnego i promocji na portalach


@Smumnty_Momment: Izrael nadal będzie dawał szekle ( ͡° ͜ʖ ͡°) O to się nie bój
  • Odpowiedz
@Gwendeith: w jaki sposób jest niby udowodnione, że maski nie działają? Podaj źródło tych rewelacji. Negowanie tak podstawowego faktu dla mnie świadczy o absolutnym już nawet nie braku wiedzy, ale myślenia. Choroby się przenoszą głównie drogą KROPELKOWĄ, czyli z wydychanym powietrzem zawsze lecą drobinki wody, a już szczególnie, gdy się kichnie, albo kaszle. Maseczka te drobinki wyłapuje = zmniejsza się ryzyko zakażenia. Naprawdę, weź podejdź do lustra, kaszlnij na nie bez
  • Odpowiedz
@Gwendeith: Bo jakoś dziwnie te same źródła szerzą propagandę antyszczepionkową i antyukraińską. Pewnie, czysto logicznie patrząc to mogą być dwie różne sprawy, ale jakoś tak podejrzewam, że jednak nie.
  • Odpowiedz
@Gwendeith:

taki obraz wasz szury:
-szczepionka? uhga buga chcesz mnie zabić? nieprzebadane gunwo, na naszej krzywdzie dorabia się mafia farmaceutyczna!!!!1111ooneoneoneone
-jaki muchomor wariacie?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gwendeith: ja bym przypomniał, że milicja w duzych miastach odpuscila dawanie mandatów w marcu, bo 90% bezmaskowców to byli Ukraińcy a jakby dali takiemu Saszce to by było "pan jest ruska onuca"
  • Odpowiedz
ja #!$%@?ę chyba się covidianom skończyły chwyty i nawet się ośmieszą żeby tylko zdyskredytować każdego kto nie jest rządowym psem XD
  • Odpowiedz