Wpis z mikrobloga

@tomaszek86: @Polanin: @Kryspin013: kilka lat temu w którymś sklepie w Warszawie, ale nie pamiętam gdzie, widziałem taką gablotę z dołożonymi półkami. Były położone na skręcanych obejmach, po 4 na każdą ;)


@wujek_mikazjusz: Natomiast oryginalne wsporniki jak coś są przymocowane na stałe dlatego ikea ci raczej nie sprzeda samych półek, bo musieli by je sprzedawać z wspornikami których pewnie nie mają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1665662228hYYdik5sEbpdCnvHtw5BUm.jpg
Pytanie skad wziac szklane półki ;)


@tomaszek86: od lokalnego szklarza. Dużo nie powinieneś zapłacić. Ale jak chcesz same półki a wsporniki sobie sam ogarniesz to i tak bym podpytał bezpośrednio IKEI. Może coś ogarną.
Pytanie skad wziac szklane półki ;)


@tomaszek86: od szklarza, albo zamów formatki pleksi nawet na allegro albo w pobliskiej agencji reklamowej (tam gdzie produkują reklamy, banery, szyldy).
@tomaszek86: @Polanin: @Kryspin013: @wujek_mikazjusz: ja dokładałem półki z miesiąc temu. Koszt wsporników w sklepie budowlanym +- 25 pln. Zrobiłem je z zacisków do linki fi 5mm (grubość pręta wewnątrz Detolfa - ale dla wygody montażu wziąłbym fi 6mm następnym razem). Do tego aby wydłużyć uchwyt, dodałem długie nakrętki do łączenia prętów gwintowanych.
Dodatkowe półki miałem oczywiście z drugiej gabloty, w której stoi Saturn xD
Pobierz
źródło: comment_1665668741lfdiIttQU94tz4kVFzuCXD.jpg