Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki i mirabelki, po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw, postanowiłem sprzedać swoją ps4 pro i zainwestować w ps5, czekam tylko aż pojawi się rzut jakiś interesujących mnie zestawów w sklepach.
Jednak kilka rzeczy chciałbym się dowiedzieć:
-Czy savy z gier na ps4 które mam w chmurze będą działać na ps5?
- Konsola może być umieszczona w pozycji leżącej czy musi stać?
-wg was pady są lepsze od tych z 4 czy gorsze? Chodzi mi o samo działanie jak i ergonomię.
-no i jak z głośnością, czy też chodzi tak samo głośno jak pro?
#playstation #ps4 #ps5 #gry
  • 19
-Czy savy z gier na ps4 które mam w chmurze będą działać na ps5?


@malyyoda: tak

- Konsola może być umieszczona w pozycji leżącej czy musi stać?


@malyyoda: może stać, może leżeć, jest specjalna podstawka

-wg was pady są lepsze od tych z 4 czy gorsze? Chodzi mi o samo działanie jak i ergonomię.


@malyyoda: pady są o niebo lepsze

-no i jak z głośnością, czy też chodzi tak
@malyyoda: fachowo Ci odpowiedzieli już więc się nie zastanwiaj i szukaj oferty dobrej. Faktycznie parę dni temu jeszcze były fajne zestawy, obecnie tylko 3149zł z grą sackboy... mega przeciętna oferta, ale czy będą lepsze? Ciężko powiedzieć, tym bardziej jak wejdą zaraz "promocje" typu black friday czy święta i będą naciągać cenowo
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@utede: wiem o tym, kupiłbym jakiś zestaw który mnie interesuje tak do 3400, myślałem o jakiejś grze typu Horizon i dodatkowym padzie, bo ostatnio tylko digital Plus słuchawki za 2,9 a przedwczoraj oglądałem to tylko z FIFA coś było, a FIFA to nie moja działka, także czekam co tam na łowcach się pojawi.
@malyyoda: bierz cokolwiek na plyty z czyms co latwo zejdzie, fifa ma teraz wziecie i zejdzie z miejsca, sackboy pewnie tez tylko za mniejsza kwote. im dluzej sie bedziesz nad tym zastnaawial tym gorzej, wyjda jakies gowno zestawy z jeszcze wieksza iloscia badziewia za wieksza cene albo podwyzki tak jak ostatnio. rozkminianie tego nie ma sensu, bierzesz, opylasz co zbedne, thats all
@malyyoda: Savy powinny przejść, jak chcesz być pewny, to możesz je zrzucić na pendrive i później z niego wgrać na PS5. Jeżeli chodzi o głośność to zależy. Ogólnie PS5 wypada pod tym względem gorzej od Xboksa i jednak wentylator jest słyszalny, ale jest o niebo lepsza niż PS4. Głośność zależy od modelu, ale zdaje się, że w żadnym nie jest jakoś strasznie głośno, przy graniu raczej ci przeszkadzać nie będzie. Jak