Wpis z mikrobloga

Podchody budowlane trwają - oferowali inną działkę obok , Gapcio niby coś się wahał ,ale przyjazd osób decyzyjnych - czyli teściów rozwiał wątpliwości. Oczywiście potem trochę fantasy - Gapcio wykupi siostrę Tharong jak ta przestanie spłacać, nawet jest plan połączyć oba domy - sęk w tym ,że samego Gapcia ,nawet na ten jeden nie stać,mimo ,że to też będzie rozbudowany gołębnik. Na koniec fantasy level hard - Mi wyprowadza się do Polski, szkoda i przykro ,ale...oni też do nich dołączą w Polsce za około pół roku:D
(no chyba ,że ma na myśli deportację:D)
#raportzpanstwasrodka
  • 23
no chyba ,że ma na myśli deportację


@marcinkowski1980: Patrząc na ceny lotów to może wezmą drugą hipotekę na nowy dom to wystarczy na bilety lotnicze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ciekawe czy Gapa wybierze lot za 6233 czy za 6363 zł za osobę ? Znając życie to przyoszczędzi 300zł (za 3 osoby) żeby lecieć 44 godziny zamiast 28, bo to będzie kilkadziesiąt puszek Cambodii.
Pobierz
źródło: comment_1665640808pPTboL3lo8DGY3NJb9ZRTl.jpg
@darth_invader: Zakładam, że to cena za przelot za jedną osobę. #!$%@?ąc od tego czy gapcio poleci czy nie wg mnie cenę biletów spokojnie można zbić o minimum 2000 zł/osobę co nie zmienia faktu, że w przypadku kupna biletów dla 3 osób nadal będzie to spora suma (około 12 tys. zł).

Gdybym mieszkał w Koh Kongu na pewno nie wylatywałbym z Kambodży tylko dostałbym się do Trat (około 100 km) skąd masz
@Justyna16: Qatar na dzisiaj w przypadku gdy wybierzesz lot u jednego operatora (bez udziwnień w stylu łączonych lotów dwóch operatorów na przykład z wykorzystaniem tajwańskiego EVA) to najlepsze rozwiązanie.

Dla gapcia nie ma tańszego rozwiązania na wylot do Polski niż loty z Bangkoku. Jeśli chodzi o przylot do Paryża to albo przedroży sprawę albo jest to najzwyczajniej niemożliwe. Załóżmy, że przylatują z Phnom Penh do stolicy Francji (będzie to najpewniej lotnisko
@roo-bin: loty tanich przewozników z paryża sa regularne. Byłe kolonie sa dobrze skomunikowane. Kambodza to jakiś kosmos z lotami. Tam mało co lata. W google wbiłam i pierwsze lepsze połaczenie mi wyskoczyło. Szukajac i w dalszej perspektywie na pewno z ceny można by jeszcze sporo zejśc.
@Justyna16: Nie bardzo rozumiem co mi pokazałaś na tym screenie. Jeśli jest to lot na trasie Warszawa-Hanoi to jest to Twoje rozumowanie jest obarczone błędami. Po pierwsze patrzenie na ceny biletów z perspektywy tak krótkiego czasu pomiędzy datą zakupu a ewentualnym wylotem bardzo podnosi cenę takiego biletu. Po drugie ceny biletów na trasie Azja-Europa-Azja względem trasy Europa-Azja-Europa różnią się w granicach 500-1000 zł na niekorzyść tych pierwszych.
@roo-bin: z konkubiną z pewnością nie poleci, bo ślub plemienny nie daje wizy, o nie jego Dżunku już nie wspomnę. Przecież nie jest nawet jej tatuńkiem w papierach. Szanse na wylot = zero. Kmerce wizy nie dadzą obcemu dziecku też. Zaoszczędzi gapcio na biletach :) 3minus 2 = jeden bilet dla gapy prosto do komornika
@1KiszonyOgorek: Moja dziewczyna była już w Europie wielokrotnie a póki co nie mamy ślubu. Pozytywne rozpatrzenie wniosku jest bardziej prawdopodobne z zaproszeniem, o które aplikuję w urzędzie wojewódzkim. Oczywiście ani zaproszenie pomagające przy procesie wizowym ani nawet sama wiza nie gwarantuje tego, że oficerowie Straży Granicznej wpuszczą każdego z wizą do kraju zwłaszcza przy pierwszej wizie kiedy taka osoba musi się liczyć z wywiadem dotyczącym celu przyjazdu, planów na czas pobytu
@roo-bin: tylko ja mieszkam w Niemczech i tu może być trudniej z tą wizą. Do Szczecina skąd jak nasz prezes pochodzę mam tylko 390km i może tam będzie prościej . Tu długi weekend za 2 tyg potrwa 4 dni i może coś załatwìę jak pojadę do Polski. Niestety 1 listopada w przeciwieństwie do 31 pazdziernika nie jest tu świętem