Wpis z mikrobloga

@wfyokyga: tak jak koledzy wyżej pisali, OFP wycięło mi kawał życia. Świetne mody, nowe kampanie, forum OFP, klanówki, zombie. Przy tym świetna grywalność przy wysokim poziomie trudnosci w singlu. I to co najbardziej mnie urzekło i sprawilo, ze znienawidzilem CODy i inne MOH czyli wolna ręka na wykonanie zadania, brak "konca mapy" i "labiryntu" ktory trzeba przejsc zeby wykonac misje. Swietna to byla gra nie zapomne jej nigdy
@wfyokyga: są może jakieś mody modernizujące trochę grafikę czy rozgrywkę? To była tak zajebista gra, pamiętam że w jednej misji trzeba było #!$%@?ć ruskim z obozu dla uchodźców - wiedziało się tylko żeby uciekać na północ a te północ już sobie samemu trzeba było znaleźć, np z mapy (bez GPS!) albo z położenia gwiazdy polarnej na niebie. Gra spokojnie wyprzedzala swoje czasy o 10 lat
@fastmotion: Z tego co pamiętam miałeś tam kilka okazji do ucieczki, można było ukraść jeden z kilku pojazdów albo uciec "z buta", a jak nie zrobiłeś nic to w pewnym momencie cię gdzieś wywozili do lasu żeby cię rozstrzelać
@wfyokyga: No ba, pół życia spędziłem w edytorze i przy narzędziach developerskich do OFP i Army. Co roku sobie dla podtrzymania nostalgii przechodzę kampanię i wszystkie misje () No i Flashpointowi zawdzięczam moją obecną pracę ( ͡ ͜ʖ ͡)

PS: Premiera OFP była w 2001 roku, dodatek Resistance w 2002.

@ziomekz: które forum? Bo jedno mimo, że martwe
Vel0city - @wfyokyga: No ba, pół życia spędziłem w edytorze i przy narzędziach develo...

źródło: comment_1665671969zSYRxBSLIyCG3S8Imh0V0U.jpg

Pobierz