Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki dodajcie mi otuchy xD chciałbym zrobić citybreak po europie. Zaliczyć Paryż, Bruksele, Amsterdam, Berlin. W każdym mieście po 1 dniu. Przemieszczać się będę pociągami i to nie jest problem. Trochę się boje bo dalej niż za Berlinem nigdy nie byłem i nie wiem co mnie tam czeka xD Najgorzej bo będę sam i chce spać budżetowo po hostelach. Martwie się, że mnie gdzieś okradną albo coś. Ktoś coś doradzi? Znam tylko język angielski i do tego średnio.
#podroze #podrozujzwykopem #francja #belgia #holandia #niemcy #kolej
  • 16
  • Odpowiedz
W każdym mieście po 1 dniu


@Zarzad_pana_areczka: Czyli tak naprawdę kilka godzin, nic sensownego nie zobaczysz.

Dopiero co zjechałam pociągami pół Europy, nic mi nie było i tobie też nie będzie, to nie Afryka. Ale jeden dzień to dużo za mało.
  • Odpowiedz
@Zarzad_pana_areczka: Nie wiem co konkretnie chcesz zwiedzać, ale weź pod uwagę, że do wielu muzeów cię nie wpuszczą z dużym plecakiem/walizką. Ale większość hosteli powinna ci pozwolić na przechowanie bagażu na kilka godzin.

Free walking tours to świetny sposób na zwiedzanie na szybko miast, 2-3h oprowadzania przez entuzjastycznego lokalsa, który opowiada o najważniejszej historii, najciekawszych miejscach, gdzie warto zjeść etc. Płatność co łaska, czyli w praktyce 10-20 euro.

Jak boisz się
  • Odpowiedz
@unstyle: bo pewnie to jedyne miejsce we Francji, które znasz i odwiedziłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Zarzad_pana_areczka: Ile masz lat? Ja w wieku 19 lat przejechałem prawie pół europy autostopem (czyli spanie po krzakach i hotelach) i na pierwsze takie „tripy” polecam Bałkany. Ludzie niezwykle gościnni i przyjaźni mimo, że z niektórymi się nie dogadasz.
  • Odpowiedz