Wpis z mikrobloga

Dziś był mój pierwszy raz z przeruchanym już na tagu Bois Imperial (dzięki @eric2kretek ) i podszedł mi ale dawno nie było aż tak zdecydowanej reakcji mojej różowej. Podjezdżam po nią, wsiada do auta i zanim powiedziała cześć padło „Masz kupić to co masz na sobie”.

Ja osobiście jestem miło zaskoczony projekcją i trwałością, chyba lubi moją kapryśną skórę. Mam skojarzenia z Ganymede, podobno nie jestem sam. Bois podoba mi się natomiast bardziej jak Ganymede którego sprzedałem.

#perfumy
  • 22
@ucho_igielne: ja po pierwszym globalu stwierdzam ze to dobry zapach na sytuacje w której nie wiem co zarzucić.

@prodigium: tez mam podobne skojarzenie! Sklep z ziółkami. Ale naprawdę komfortowo to pachnie. Teraz wziąłem prysznic i skubany nadal się klei pomimo ze się mydłem wyszorowalem. Serio dobre parametry.

@bydgoszczvx: Uważam już po jednym globalu ze Bois jest wart tych pieniędzy. Pachnie ciekawie, ma niezle parametry, nawet jeśli jest na tagu
@alvaro1989: ja dzisiaj też global BI, ale już nie pierwszy. Dla mnie one są dość przyjemne, ale niczego nie urywają. Ale komplementy to się dosłownie sypią za niego. Szczególnie, że na mnie on ma niesamowite parametry. 3 strzały rano koło 7, a o 14 na spotkaniu wszyscy się zachwycali, że jak tylko przyszli to chcieli pytać co tak świetnie pachnie. Chyba nigdy nie miałem perfum na które ludzie by tak zgodnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mrenemy: Masz nowy czy stary batch? Jeden Mirek, który brał udział w mojej "spółdzielni" BI z Impressium pisał mi, że batch który dostał ma gorsze parametry. Stary batch to był podobno killer jeden strzał wystarczał, a nowy batch, cytuje "parametry gorsze, nada się do biura". Trzy flaszki BI przerobił, więc na pewno ma porównanie.