Wpis z mikrobloga

Odpowiedź dla obrońców Papieża Franciszka

Dlaczego Franciszek nie opowiada się po stronie Ukrainy w wojnie z Rosją? Po której stronie w tej wojnie naprawdę jest Franciszek? I przede wszystkim: co wynika z postawy Franciszka wobec Ukrainy i Rosji dla Ciebie jako dla katolika i dla wiarygodności religii katolickiej?


Zapraszam do zapoznania się ze znaleziskiem:
https://www.wykop.pl/link/6857373

#wojna #ukraina #neuropa #bekazkatoli
  • 99
  • Odpowiedz
@Deska_o0:

gdzie pieprzysz o tym już któryś raz i nadal nie potrafisz wskazać xD

a ty nigdy nie podałeś żadnego argumentu i nadal nie znasz znaczenia tego słowa - odsyłam do SJP
może jest jeszcze dla ciebie jakaś nadzieja - trzymam kciuki
  • Odpowiedz
@jadezagranice: czyli hipokryto nie przeszkadza ci to że zostałeś przyłapany i brniesz w to dalej, domyślam się czemu poleciałes na czarną xD

a ty nigdy nie podałeś żadnego argumentu


@jadezagranice: znowu piszesz coś czemu przeczą fakty dostępne dla każdego kto przejrzy ten wpis i znowu pomijasz wszystko na co odpowiedź cię kompromituje xD
  • Odpowiedz
@Deska_o0:

czyli hipokryto nie przeszkadza ci to że zostałeś przyłapany i brniesz w to dalej, domyślam się czemu poleciałes na czarną xD

skoro dodałeś mnie na czarną, to czemu nadal odpisujesz?
jednak zabolało skoro nie umiesz przestać...
  • Odpowiedz
skoro dodałeś mnie na czarną, to czemu nadal odpisujesz?


@jadezagranice: skoro nie dotarło za pierwszymi czterema razami to łap kolejny:

pisałem przecież już kilkukrotnie, miałem nadzieję na trochę ubawu zdejmując ci kaganiec i nie zawiodłeś mnie xD

jednak zabolało skoro nie
  • Odpowiedz
czyli kłamałeś, że dodasz mnie na czarno


@jadezagranice: masz szósty raz, ciekawe kiedy zrozumiesz tak krótki fragment xD

pisałem przecież już kilkukrotnie, miałem nadzieję na trochę ubawu zdejmując ci kaganiec i nie zawiodłeś mnie
  • Odpowiedz
zdajesz sobie sprawę że można kogoś usunąć z czarnej co zrobiłem i o czym pisze ci już siódmy raz czy nadal cię to przerasta?

no ja ciebie też usunąłem z czarnej, bo lubię to wygadywanie głupot
to lepsze niż netflix
serio wszystko co piszę bierzesz tak na serio... wow... podziwiam tego tytana intelektu...
  • Odpowiedz
@jadezagranice: ja pierdziele typie, zostałeś złapany na kłamstwie, bredzisz o tym że ja kłamie co chwilę i nie potrafisz wskazać nawet jednego, zaczynam mieć moralniaka że się z ciebie śmieje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
przecież to ty kłamiesz


@jadezagranice: dlatego nie jesteś w stanie podać nawet jednego mojego kłamstwa, poszedłem niestety twoja droga i zobaczyłem twój profil, przepraszam nie wiedziałem że jesteś #przegryw, nie pastwiłbym się nad tobą
Tak jestem hipokrytą ponieważ złapałem cię na kłamstwie i na oskarżaniu mnie o to, masz rację, powodzenia!
  • Odpowiedz
@Deska_o0: widzę że muszę napisać jeszcze raz

przecież to ty kłamiesz a w dodatku jesteś hipokrytą xD

przejrzysz jeszcze raz wszystkie posty w ramach pracy domowej, a potem się bierz za pisanie postów w itnernecie ehh
  • Odpowiedz
@Deska_o0: o i już psychika siada bo się zaczyna ad personam xD

ale wkleję jeszcze raz choć tracę już nadzieję że jednak dotrze

przecież to ty kłamiesz a w dodatku jesteś hipokrytą xD

przejrzysz jeszcze raz wszystkie posty w ramach pracy domowej, a potem się bierz za pisanie postów w itnernecie ehh
  • Odpowiedz