Wpis z mikrobloga

Odpowiedź dla obrońców Papieża Franciszka

Dlaczego Franciszek nie opowiada się po stronie Ukrainy w wojnie z Rosją? Po której stronie w tej wojnie naprawdę jest Franciszek? I przede wszystkim: co wynika z postawy Franciszka wobec Ukrainy i Rosji dla Ciebie jako dla katolika i dla wiarygodności religii katolickiej?


Zapraszam do zapoznania się ze znaleziskiem:
https://www.wykop.pl/link/6857373

#wojna #ukraina #neuropa #bekazkatoli
  • 99
@Deska_o0:

gdzie pieprzysz o tym już któryś raz i nadal nie potrafisz wskazać xD

a ty nigdy nie podałeś żadnego argumentu i nadal nie znasz znaczenia tego słowa - odsyłam do SJP
może jest jeszcze dla ciebie jakaś nadzieja - trzymam kciuki
@jadezagranice: czyli hipokryto nie przeszkadza ci to że zostałeś przyłapany i brniesz w to dalej, domyślam się czemu poleciałes na czarną xD

a ty nigdy nie podałeś żadnego argumentu


@jadezagranice: znowu piszesz coś czemu przeczą fakty dostępne dla każdego kto przejrzy ten wpis i znowu pomijasz wszystko na co odpowiedź cię kompromituje xD
@Deska_o0:

czyli hipokryto nie przeszkadza ci to że zostałeś przyłapany i brniesz w to dalej, domyślam się czemu poleciałes na czarną xD

skoro dodałeś mnie na czarną, to czemu nadal odpisujesz?
jednak zabolało skoro nie umiesz przestać...
skoro dodałeś mnie na czarną, to czemu nadal odpisujesz?


@jadezagranice: skoro nie dotarło za pierwszymi czterema razami to łap kolejny:

pisałem przecież już kilkukrotnie, miałem nadzieję na trochę ubawu zdejmując ci kaganiec i nie zawiodłeś mnie xD

jednak zabolało skoro nie umiesz przestać...


@jadezagranice: śmianie się z osobników twojego pokroju to mój guilty pleasure, o tym też pisałem już trzy razy widać za mało żeby dotarło, nadal czekam:

wskaż jedno
czyli kłamałeś, że dodasz mnie na czarno


@jadezagranice: masz szósty raz, ciekawe kiedy zrozumiesz tak krótki fragment xD

pisałem przecież już kilkukrotnie, miałem nadzieję na trochę ubawu zdejmując ci kaganiec i nie zawiodłeś mnie xD

.

nadal czekam:


wskaż jedno kłamstwo
zdajesz sobie sprawę że można kogoś usunąć z czarnej co zrobiłem i o czym pisze ci już siódmy raz czy nadal cię to przerasta?

no ja ciebie też usunąłem z czarnej, bo lubię to wygadywanie głupot
to lepsze niż netflix
serio wszystko co piszę bierzesz tak na serio... wow... podziwiam tego tytana intelektu...
@jadezagranice: ja pierdziele typie, zostałeś złapany na kłamstwie, bredzisz o tym że ja kłamie co chwilę i nie potrafisz wskazać nawet jednego, zaczynam mieć moralniaka że się z ciebie śmieje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
przecież to ty kłamiesz


@jadezagranice: dlatego nie jesteś w stanie podać nawet jednego mojego kłamstwa, poszedłem niestety twoja droga i zobaczyłem twój profil, przepraszam nie wiedziałem że jesteś #przegryw, nie pastwiłbym się nad tobą
Tak jestem hipokrytą ponieważ złapałem cię na kłamstwie i na oskarżaniu mnie o to, masz rację, powodzenia!
@Deska_o0: widzę że muszę napisać jeszcze raz

przecież to ty kłamiesz a w dodatku jesteś hipokrytą xD

przejrzysz jeszcze raz wszystkie posty w ramach pracy domowej, a potem się bierz za pisanie postów w itnernecie ehh
@Deska_o0: o i już psychika siada bo się zaczyna ad personam xD

ale wkleję jeszcze raz choć tracę już nadzieję że jednak dotrze

przecież to ty kłamiesz a w dodatku jesteś hipokrytą xD

przejrzysz jeszcze raz wszystkie posty w ramach pracy domowej, a potem się bierz za pisanie postów w itnernecie ehh