Wpis z mikrobloga

Odpowiedź dla obrońców Papieża Franciszka

Dlaczego Franciszek nie opowiada się po stronie Ukrainy w wojnie z Rosją? Po której stronie w tej wojnie naprawdę jest Franciszek? I przede wszystkim: co wynika z postawy Franciszka wobec Ukrainy i Rosji dla Ciebie jako dla katolika i dla wiarygodności religii katolickiej?


Zapraszam do zapoznania się ze znaleziskiem:
https://www.wykop.pl/link/6857373

#wojna #ukraina #neuropa #bekazkatoli
  • 99
  • Odpowiedz
@Deska_o0: podalem ci autentyczne fakty, ktore mozesz zweryfikowac w ksiazkach lub w kilka sekund w internecie, nie zrobisz tego bo wiesz, ze nie masz racji, a w zyciu przez usta nie przejda ci slowa jej przyznania, dalsza dysputa mija sie z celem, ja jestem z sekty, ktora pomaga ludziom, ty jestes oswieconym, ktory nie zrobil nic procz srania na organizacje, ktore ci nic zlego nie zrobily, pozdro
  • Odpowiedz
podalem ci autentyczne fakty, ktore mozesz zweryfikowac w ksiazkach lub w kilka sekund w internecie,


@maniol92: jak wspominałem na tobie spoczywa ciężar dowodu, dopóki go nie przedstawisz przyznajesz mi rację, to podstawy dyskusji więc skończ pieprzyć

ja jestem z sekty, ktora pomaga
  • Odpowiedz
Dlaczego Rosja zaatakowała Ukrainę ? Dlaczego w 21 wieku znowu mamy 'wojna', i to przy naszej granicy? Dlaczego są ZABIJANI ludzie, dziesiątki tysięcy ludzi- a nie ma jeszcze tego końca? Dlaczego znów musimy żyć w strachu? Czemu mówi nam że spuści na nas bomby atomowe, zakręci gaz, odbierze ciepło, zdestabilizuje, zniszczy? Kto za to odpowiada? Jaki duch za tym stoi? Jaka osoba to reprezentuje? Co o niej wiesz? Co myślisz, co czujesz?
juin - Dlaczego Rosja zaatakowała Ukrainę ? Dlaczego w 21 wieku znowu mamy 'wojna', i...

źródło: comment_1665603748M2GoJu3jSdfV2HXac1MW97.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@maniol92: z niczym nie pomyliłem, to faceci w sukienkach spełniający wszystkie punkty żeby zaliczyć ich do sekty straszą w świeckich szkołach dzieci piekłem ponieważ żeby sami zachowywać się godnie potrzebują straszaka, zresztą sekciarstwo widac doskonale i po tobie, kłamiesz, odnosisz się do własnych urojeń, nie potrafisz odnieść się do żadnego argumentu i potem dziwisz się że nie traktuje cię poważnie a jak typowego sekciarza który nie ma kontaktu z rzeczywistością
  • Odpowiedz
@Deska_o0: nie byles na religii w takim razie, wnioskujac po tych bzdurach, ktore napisales, na religii uczy sie czynienia dobra i pomocy innym, cos czego ciebie nikt nie nauczyl poniewaz boisz sie milowac blizniego :)
  • Odpowiedz
@maniol92: jesteś w stanie napisać chociaż jeden wpis bez ordynarnego kłamstwa? przecież ta sekta musi być żałosna skoro nie masz innej opcji i musisz cały czas kłamać w jej obronie. Podstawa nauczania dla dzieci w podstawówce:

 Życie bez końca – eschatologia: wyznanie wiary w Zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa i w powszechne zmartwychwstanie umarłych; śmierć jako przejście do życia wiecznego; pojęcia sądu szczegółowego i ostatecznego, nieba, czyśćca, piekła, zmartwychwstania umarłych i
  • Odpowiedz
@Deska_o0: tak i czego cie ksiadz uczyl na tej strasznej religii? kazal ci stawac w kacie i zakladac czapke blazna, ze taki zrazony? xD idz kup jakies jedzenie bezdomnemu moze, sprobuj tak spozytkowac te swoja zlosc i nienawisc :)
  • Odpowiedz
@maniol92: skąd pomysł że chodziłem na religię? Fajne tam przeżycia miałeś, ale nie musisz próbować ich mi przypisać, a pogarda to nie złość czy nienawiść.

kup jakies jedzenie bezdomnemu


@maniol92: nie mam zamiaru wysyłać ci ani grosza, idź zebrać gdzie indziej
  • Odpowiedz
@Deska_o0: oj widze, ktos tutaj przestal panowac nad emocjami xD spokojnie, mnie na religii nauczyli, zeby pomoc potrzebujacemu, ty natomiast podslyszales jakies glupoty na sklocie, czy od innego cimoszewicza i teraz ziejesz ogniem, spoko, to twoja sprawa :) milego wieczoru i wiecej wiary!
  • Odpowiedz
@maniol92: znowu negujesz fakty jak na typowego sekciarza przystało, aż tak trudno ci zaakceptować jakiego gówna bronisz że znowu próbujesz mi przypisać swoje fantazje? Z kolei oficjalne podstawy nauczania w szkole podstawowej nazywasz:

podslyszales jakies glupoty na sklocie, czy od innego cimoszewicza
  • Odpowiedz
@Deska_o0: dokladnie, to ja atakuje, ponizam i obrazam, nie ty, a na propozycje pomocy bezdomnemu, sugerujesz, ze ja nim jestem, calkiem to logiczne xD pozwolisz, ze zostawie ciebie tutaj samego, poniewaz slusznie zostales zlany przez wszystkich i sam nie do konca rozumiem, po co wchodzilem w ta dretwa dyspute :) wszystkiego dobrego :)
  • Odpowiedz
dokladnie, to ja atakuje, ponizam i obrazam,


@maniol92: próbujesz, do tego jak wspomniałem kłamiesz oraz odnosisz się do własnych urojeń

zostales zlany przez
  • Odpowiedz
@maniol92: Weź daj spokój to jest troll totalny XD wczoraj miałem to samo co ty. Przejrzałem jego wpisy i codziennie ma z kims spine używając sformułowań „kłamiesz” „na tobie spoczywa ciężar dowodu a ze nie podałeś żadnego argumentu to przyznałeś mi racje” „przeczytaj jeszcze raz co napisałem”.
Typ nie jest warty splunięcia XD.
Zgłosiłem mu z 15 postów, 12 zostało uznanych za zgłoszenie prawidłowe i usunięte ale bana nie ma
  • Odpowiedz
na tobie spoczywa ciężar dowodu a ze nie podałeś żadnego argumentu to przyznałeś mi racje


@jadezagranice: to przecież podstawy dyskusji nie uczą was już nawet takich podstaw tylko od razu do fabryki wysyłają gdzie spędzacie całe życie oczekując na weekendowa wódeczkę?

Zgłosiłem mu z 15
  • Odpowiedz
Przejrzałem jego wpisy

Typ nie jest warty splunięcia XD.

Zgłosiłem mu z 15 postów, 12 zostało uznanych za zgłoszenie prawidłowe i usunięte


@jadezagranice: w sumie to tobie nie trzeba odpowiadać, wystarczy cię zacytować xD
Usunięto mi cały jeden wpis, w którym obrażałem jak widać bliskich tobie kacapow
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Usunięto ci min 10 wpisów wiec przestań klamac.
Poza tym widać jak cie zabolało, trollu XD. Ty się z każdym tu napinasz, co tylko potwierdza że w życiu jesteś nikim. Pewnie rano wstajesz na 6 do fabryki smrodu XD. Elo, szkoda mojej śliny.
A i przypominam że nie przedstawiłeś wtedy żadnych argumentów i nie znasz pojecia argument XD
  • Odpowiedz