Wpis z mikrobloga

Odpowiedź dla obrońców Papieża Franciszka

Dlaczego Franciszek nie opowiada się po stronie Ukrainy w wojnie z Rosją? Po której stronie w tej wojnie naprawdę jest Franciszek? I przede wszystkim: co wynika z postawy Franciszka wobec Ukrainy i Rosji dla Ciebie jako dla katolika i dla wiarygodności religii katolickiej?


Zapraszam do zapoznania się ze znaleziskiem:
https://www.wykop.pl/link/6857373

#wojna #ukraina #neuropa #bekazkatoli
  • 99
Usunięto ci min 10 wpisów wiec przestań klamac.


@jadezagranice: było 12 teraz 10 a naprawdę jeden xd

napinasz


@jadezagranice: ja mam bekę z nizin intelektualnych xD

nie przedstawiłeś wtedy żadnych argumentów


@jadezagranice: ty myślisz że ja każdego patusa z którego mam tu bękę pamiętam? Musiałbym się @jadezagranice: nazywać i wertować profile ludzi którzy zgnoili mnie argumentami xD

Pewnie rano wstajesz na 6


@jadezagranice: wstaje kiedy chce, jakbyś
A teraz wracaj do lizania się po jajkach z sekciarzem który również został zgnojony faktami tak że musiał kłamać i odnosić się do własnych urojeń czego masz przykład wyżej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
zgłoszenie postu na wykopie to dla ciebie "donos"


@jadezagranice: nie, ale wertowanie czyjegoś profilu do kij wie kiedy wstecz tylko dlatego że poniżył cię argumentami i zgłaszanie wszystkich wpisów już tak, oprócz tego to strasznie żałosne i pokazuje jak bardzo gnojenie którego już nawet nie pamiętam cię zabolało xD
@Deska_o0: > poniżył cię argumentami
przypominam, że nie podałeś żadnego argumentu i nie znasz znaczenia tego słowa
tutaj "dyskusja" się kończy.

poza tym, skoro jesteś tak uzdolniony intelektualnie (każdemu wypominasz błędy w logice i rozumowaniu), to czemu spędzasz czas z tymi ułomnymi wykopkami? Czemu nie pracujesz np. w Polskiej Akademii Nauk? XD Albo nie rozwijasz się w tym czasie?

siedzisz tu z trollami więc siłą rzeczy sam sprowadzasz się do ich
@Deska_o0: no i tu mamy kolejny przykład braku logiki i myślenia z twojej strony

napisałeś

poleciałeś z płaczem do moderacji wertując mój profil, donosicielstwo widzę masz mocno wpojone

zgłosiłem wpis, piszesz że to donosicielstwo

napisałem

zgłoszenie postu na wykopie to dla ciebie "donos"

odpisałeś

nie, ale wertowanie czyjegoś profilu...


najpierw zgłoszenie postu nazywasz donosem, a potem "nie, ALE..."

xD

dobra koniec dyskusji xD
jesteś trollem i tyle
bez odbioru
przypominam, że nie podałeś żadnego argumentu i nie znasz znaczenia tego słowa


@jadezagranice: jak wspominałem nie pamiętam każdego patusa z którym tu pisałem, ale wnioskując po tym jak bardzo cię to boli musiałem cię pięknie sponiewierać

czemu spędzasz czas z tymi ułomnymi wykopkami?


@jadezagranice: dla rozrywki

Czemu nie pracujesz np. w Polskiej Akademii Nauk? XD


@jadezagranice: za mało płacą

Albo nie rozwijasz się w tym czasie?


@jadezagranice: każdy
@Deska_o0: miałeś przecież dodać mnie na czarno wielce obrażony za wytknięcie hipokryzji, znowu kłamałeś?

jak wspominałem nie pamiętam każdego patusa z którym tu pisałem, ale wnioskując po tym jak bardzo cię to boli musiałem cię pięknie sponiewierać

przecież to ty mi pierwszy odpisałeś po 3 dniowej przerwie xDD

poza tym, miło że nie odniosłeś się do tej hipokryzji co do donosicielstwa - ale wiem, że cię to przerasta
uznaję twoją winę,
miałeś przecież dodać mnie na czarno


@jadezagranice: potem mnie tu obgadywales z członkiem sekty, który mnie zawołał więc zwolniłem ci kaganiec żeby się pośmiać, nie zawiodłem się

przecież to ty mi pierwszy odpisałeś


@jadezagranice: tak bo zgodnie z poziomem jaki reprezentujesz potrafisz tylko dupę za plecami obrabiać

po 3 dniowej przerwie


@jadezagranice: serio już od trzech dni cię boli że zostałeś zgnojony na portalu że śmiesznymi obrazkami? xD

znowu
@Deska_o0:

serio już od trzech dni cię boli że zostałeś zgnojony na portalu że śmiesznymi obrazkami? xD

nie? to wyssałeś z palca - sprawdź sobie co to znaczy myślenie życzeniowe

tak bo zgodnie z poziomem jaki reprezentujesz potrafisz tylko dupę za plecami obrabiać

a ty niby co innego robisz? xD

potem mnie tu obgadywales z członkiem sekty, który mnie zawołał więc zwolniłem ci kaganiec żeby się pośmiać, nie zawiodłem się

yhym,
nie? to wyssałeś z palca - sprawdź sobie co to znaczy myślenie życzeniowe


@jadezagranice: no nie, odnoszę się do tego jak bardzo nadal tego przeżyć nie możesz, skoro zgłaszasz wszystkie moje wpisy wychodzi na to że od trzech dni do nie wiadomo kiedy wstecz xD

ty niby co innego robisz?


@jadezagranice: mam z ciebie dobry ubaw

czyli taki tytan intelektu przejmuje się zdaniem takiego byle kogo?


@jadezagranice: pisałem przecież
no nie, odnoszę się do tego jak bardzo nadal tego przeżyć nie możesz

napisałeś pierwszy po kilku dniach przerwy, więc odpisuję gościowy który nie może wytrzymać presji xD
przestań pisać te pierdoły, to ja przestanę ci odpisywać - proste

kaganiec

serio? nie reprezentujesz sobą żadnego poziomu, jesteś serio płytki
przykro mi, jeśli masz żonę, to nie wie za jakiego buca wyszła

lepiej by o nią byle menel zadbał
jej też zdejmujesz kaganiec?
lepiej by o nią byle menel zadbał


@jadezagranice: ale ona by ciebie nie chciała xD

jakoś to ty się nie odniosłeś do połowy moich wpisów


@jadezagranice: znowu kłamiesz, teraz jeszcze jak na zgnojonego tchórza przystało próbujesz mnie nie wołać, dobrze że mam skrypt na takie sytuacje xD

np. co do tego rzekomego "donoszenia"


@jadezagranice: masz jeszcze raz skoro nie zrozumiałeś

to się nazywa doprecyzowanie, trudne słowo, sprawdź w słowniku
ale ona by ciebie nie chciała

przecież mówiłem o byle menelu xD

znowu kłamiesz

przecież to ty kłamiesz

dobrze że mam skrypt na takie sytuacje xD

hackerman

ładnie się tam bawicie w moskwie ale w Polsce komuna się skończyła i piszemy o sobie w liczbie pojedynczej xD

ale jesteś odklejony xD syndrom oblężonej twierdzy
chodzi o to że MY wykazaliśMY, bo ja ci rozpisałęm o co chodzi, a ty dostarczyłeś materiał dowodowy,