Wpis z mikrobloga

Wszystko fajnie poza tym, że śmierdzi z wysypiska jak jest wiatr południowy, czyli wtedy jak jest ciepło i chcesz otworzyć okno


@kaaban: @theoforos1: Byłem tam raz i też akurat wtedy śmierdziało. Niestety czasami śmierdzi w wielu miejscach - właśnie tam, na Jasieniu, nawet na Morenie (Piecki-Migowo). Ale na szczęście przez większość czasu nie śmierdzi.

typowo pod wynajem byloby


@theoforos1: No to nie byłoby to co mieszkanie gdzieś między Grunwaldzką
@theoforos1: Jak nie jest do remontu tylko w miarę nowoczesny standard i można jeszcze kilka lat pomieszkać to cena chyba całkiem spoko. Trudno powiedzieć bez zdjęć ale z tymi informacjami co podałeś spodziewałbym się 9-10k za metr. Widocznie ceny już spadają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@theoforos1: 8k za metr to bardzo fajna cena. Osiedle fajne, kilku znajomych tam mieszka w nowej części. O ile nie masz widoku na sąsiedni blok stojący 6m dalej to całkiem zielono tam. Na plus bliskość AK i obwodnicy, na PKM idzie się 5-10min. Ogólnodostępne miejsca parkingowe. Trzeba tylko brać pod uwagę że sporo tam mają jeszcze budować, i infrastruktura w pewnym momencie przestanie wyrabiać jak nie zaczną jej poprawiać.
No to nie byłoby to co mieszkanie gdzieś między Grunwaldzką a plażą. Sam jestem ciekaw czy by się tam dobrze wynajęło.


@4833478: Dobrze się wynajmują, src: mieszkam po drugiej stronie AK i rozmawiam z sąsiadami, wtedy wychodzi kto ma swoje, a kto wynajmuje.

@theoforos1: Tak do życia to fajne miejsce - dobre sushi w osiedlu, rzut beretem do Auchan i Decathlonu, całe TPK do biegania / roweru albo zbiornik retencyjny
@kaaban:

Czasem mam wrażenie, że chcesz zabłysnąć i na siłę powielasz jakieś bzdury.
Mam działkę na Jasieniu nieopodal i od święta zawieje smrodem z wysypiska.
@qscc: Oczywiście, jak każdy kto ma cokolwiek obok wysypiska - każdy jeden twierdzi, że śmierdzi tylko od święta. Potem nie mieszkając tam jedziesz i okazuje się że na 7 dni w tygodniu #!$%@? przez 6, tylko wy już macie przepalony węch