Wpis z mikrobloga

To były fenomenalne Igrzyska Olimpijskie, a postawie nawet tezę, że wraz z Londynem najlepsze w XXI w.

Francuzi dowieźli w zasadzie pod każdym względem. Niesztampowe otwarcie, świetna organizacja, piękne areny sportowe świetnie osadzone na tle imponujących francuskich zabytków, wspaniała oprawa muzyczna całych Igrzysk, na każdej możliwej konkurencji trybuny pełne kibiców zapewniających rekordową frekwencje, świetna atmosfera, którą żyła cała Francja.
Pięknie, efektownie, klimatycznie, bezpiecznie i europejsko. Do tego wszystkiego platforma MAX sprawiła, że śledzenie zmagań było przyjemnością, tak świetnie pokazanych letnich Igrzysk jeszcze nie było.

Oczywiście to wszystko zdecydowanie by zbladło gdyby nie wspaniały tag #paryz2024 i z tego miejsca dziękuję wszystkim za wspólne wzrusze, heheszki, a nawet szkalunki – jesteście stokrotkami, które wyrosły na tym zgniłym, wykopowym oborniku i mam wielką nadzieję, że wszyscy razem dotrwamy w zdrowiu aby przeżyć to samo jeszcze raz za 4 lata w słonecznym Los Angeles #la2028 #losangeles2028

#paryz2024 #paryz2024gif
uncle_freddie - To były fenomenalne Igrzyska Olimpijskie, a postawie nawet tezę, że w...

źródło: VLFVFGHKL

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AltCtrlSpace: Na każdych Igrzyskach pojawiają się wywiady, nie jest to nic nowego - przy tak olbrzymich imprezach zdarza się, że coś pójdzie nie tak i zostanie to przeniesione do mediów, nie ma Igrzysk idealnych
  • Odpowiedz
postawie nawet tezę, że wraz z Londynem najlepsze w XXI w.


@uncle_freddie: Kolega nowy w IO? Klimat Aten 2004 i starożytne stadiony na zawodach oglądał? Epickie otwarcia w 2008 i 2012 też? Atmosferę w Rio? Francja w sumie uratowała się jedynie pełnymi trybunami i zaangażowanymi kibicami, może jeszcze jara się każdy kto pierwszy raz miał transmisję z wyborem dyscyplin ale to to już 8 lat temu w Rio chyba było
  • Odpowiedz
@uncle_freddie podpisuje się rękami i nogami pod tym. Ja zapamiętam te igrzyska dzięki platformie MAX, bo pierwszy raz mogłem oglądać co tylko chciałem, no i piękno Paryża (imo najpiękniejsze miasto świata) dodało dużo uroku tej imprezie.
  • Odpowiedz
@southlander: Ateny bardzo słabo kojarzę, za mało na uczciwą ocenę, 2008 mnie w jakimś stopniu przytłoczyły, 2012 sztos, co już we wpisie deklaruje, Rio miało swoje momenty, ale było zbyt chaotyczne, trybuny nie były tak pełne i klimatem nawet nie zbliżyły się do tego, co mieliśmy tutaj w Paryżu czy Londynie.
  • Odpowiedz
@uncle_freddie: dla mnie najgorsze odkąd oglądam czyli od 2000
Totalnie nie czułem zawodów, emocje miałem tylko na szermierce, wspinaczce i w półfinale siatkarzy

Albo jestem już dziadem albo sport mi obrzydl
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@uncle_freddie świetne to były igrzyska, miasto sprzątało swoich ludzi z ulic a na otwarciu śpiewało o tolerancji i wciskało pewną propagandę. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz