Wpis z mikrobloga

Odnośnie wpisu ostrzegającym przed oszustwem - Podszywając się pod sprzedaż głośnika JBL Go 3 wyłudza kasę

Mnie też oszukał na ten sam numer, wiec z @Badalabandalad: działamy z tematem dalej

Oszustwo jest ścigane z urzędu, wystarczy zgłosić na policje. Po złożeniu zawiadomienia wykop i revolut udostępnią organom potrzebne dane. Mi kiedyś policja odzyskała 40 zł w podobnej sytuacji, kwota przy oszustwie nie gra roli. Gościowi założyli sprawę w sądzie (oszukał kilka osób), nie musiałem na nią chodzić, musiał pokryć koszty sądowe i oddać hajsy. Straci czas na zeznania, sądy, ponad tysiaka za rozprawę i będzie miał karalność w papierach @WernHeisen - warto za 62 zł?

Zawołajcie @WernHeisen do wpisu bo mnie zablokował. Chciałbym rozwiązać tą sytuację polubownie i nie chciałbym, abyś za swoje roztargnienie miał dalsze nieprzyjemności. Czekam na zwrot kasy.

#zlodzieje #wykopefekt #jbl #wykop #krakow
  • 4
@Wychwalany: Zaskakujące jest to jak takie głąby chociaż podstaw prawa nie ogarniają zaczynając taki proceder, bo kradzież do iluś tam to wykroczenie, a oszustwo na taką samą kwotę to już przestępstwo ścigane z urzędu xD i w sumie dobrze oby dorwali mongoła który boga za nogi złapał na oszustwa po 60zł xD