Wpis z mikrobloga

@Zeugma: to krótko wytłumaczę, mam obecnie kota przez 17 lat, a przez taki szmat czasu wiele się wydarzyło i człowiek generalnie się postarzał mocno. A ten zwierzak zawsze gdzieś tu był koło nogi. Więc gdy sobie wspominam jakieś wydarzenie czy jakiś rok to mimochodem przypominam sobie również zwierzaka. To się nazywa przywiązanie, i na pewno jak zdechnie będzie mi go brakować. A czy to członek rodziny? bo nie bo nie jest
  • Odpowiedz
Kudłate maleństwo zamiast dziecka


@moll: Możesz sobie zatytułować, łyse dziecko zamiast zwierzaka. Nic w tym artykule nie ma, poza tym, że ludzie mają zwierzęta. A teza o "protezie", jest po prostu rzucona jednym zdaniem i w żaden sposób nie jest usprawiedliwiony jej pejoratywny wydźwięk. Wiec po prostu walnęli sobie stwierdzeniem, tak jak i ty.
  • Odpowiedz
@moll: Brawo! #!$%@?łam argument turbinowy! Teza jest prawdziwa bo jest w artykule, a w artykule jest prawdziwa bo ja ją napisałam. I na #!$%@? komu rzetelne argumenty jak wykopek uruchomił samonapędzającą się filozofię. Outstanding move
  • Odpowiedz
@bigos555: to dawaj coś z "przeciwnej" strony barykady - badania, opinie psychologów. Boś się trochę zapienił, a poparcia na to brak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@bigos555: no ja obroniłam, za to Ty nie masz kontry. Nawet nie masz czym obalić mojej tezy, więc to Twoje kontrargumenty są z dupy w tym układzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
no ja obroniłam


@moll: Bo ją napisałaś? Nie rozśmieszać klientów. Czy artykuł który ją napisał, nie argumentując w żaden sposób, ją obronił?

czym obalić mojej tezy,


@moll: Tezę bez argumentów bardzo łatwo obalić. Jest nie prawdziwa. Touch down!
  • Odpowiedz