Wpis z mikrobloga

Przyjechała do mnie dzisiaj jakaś baba.

Darła mordę na wszystkich, że oszukujemy ludzi, że coś jej zrobiliśmy. Opluła pracownika i uderzyła pięścią w szklaną elewację - jednocześnie ją rozbijając.

Zamknąłem więc wyjazd i zadzwoniłem po prostu na policję.

I w sumie wyszło, że owe babsko rzeczywiście zostało przez kogoś oszukane, zgadza się nazwa miejscowości, zgadza się adres, zgadza się ulica i nawet numer, ale już kod pocztowy nie. Bo tamta miejscowość leży #!$%@? pod Poznaniem, a ta przyjechała do mnie na Śląsk xD

Obie mieściny to wiochy, ale no ulica Jana Pawła II jest #!$%@? wszędzie, to i tutaj jest.

A przyjechała specjalnie z uwaga - Sejn. To jest przy samym Kaliningradzie :D Ładnie sobie pojechała, nie tam gdzie trzeba i jeszcze mi musi zapłacić 2 tysiące za elewację, bo na tyle wyceniłem danie jej spokoju. Ja tych szyb to mam na zapas 30 wziętych, ale zrobiła takie larmo, taki szum, popychała pracowników, jednego jak mówiłem opluła. Za głupotę też się płaci. Więc wyceniłem jakby trzeba było zamawiać od nowa.

Zwłaszcza, że jak już ustaliła sobie z policją, że to nie tutaj, to też darła mordę, że jej nie wypuszczamy. No miała zamkniętą bramę dopóki nie będzie wszystko potwierdzone, podpisane, zatwierdzone. Fakt, że ją tam z 3 godziny przetrzymałem dłużej, ale dostała wodę i bajgla xd

#oswiadczeniezdupy #firma
  • 19
  • Odpowiedz
tak mieszkam bliziutko Poznania.


@Zawadson: A to też ciekawe, bo myślałem, że raczej jeśli już to będziesz mieszkał w mojej okolicy a nie odwrotnie. Czyli tam się mylą często? Bo w sumie zabawne, te Koziegłowy przy Poznaniu są... większe. Ale bardziej znane są drugie, bo tutaj nie ma domu bez firmy prawie. Mieszka tu ze 2500 ludzi i chyba każdy ma firmę.
  • Odpowiedz
@onpanopticon: myślałem, że "poznańskie" Koziegłowy są słynniejsze, bo to, jeśli pamięć mnie nie myli, druga największa wieś w Polsce. I to wieś składająca się prawie z samych bloków. XD
  • Odpowiedz
@Zawadson: A Koziegłowy tutejsze są małe i są... miastem, bo kiedyś tu zamek jakiś był, #!$%@? wie gdzie xD

Widzisz, mi się zawsze wydawało że te są słynniejsze, bo tutaj jest zatrzęsienie firm. A widocznie każdy patrzy pod siebie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@onpanopticon: Właśnie gdzie ten zamek w kozieglowach xD kilka razy słyszałem a nikt nie wie gdzie jest, Kozieglowy to miejscowośc choinkowa, daleko nie mam ale jeździć też nie mam tam po co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pitaq: Nie ma żadnego zamku, nie ma nawet ruin. Gdzieś na polach przy gierkówce ponoć wystaje kilka pozostałości fundamentów i to w sumie tyle z tego wielce zamku.

Ale z drugiej strony rozumiem, że nie działają w tym kierunku, bo w okolicy są Bobolice/Mirów, jest Olsztyn, jest Ogrodzieniec. A tu nawet ruin nie ma żeby coś odbudować xD
  • Odpowiedz