Wpis z mikrobloga

#ksiezycowyspacerinfo #ruszmirko #ruszwykop #chodzzwykopem #chodzenie #chodznaspacer

W odpowiedzi pytania o dodawanie wpisów, odejmowanie zaległych kilometrów i innych kwestii zasadniczo-regulaminowych mam propozycję (-:

Może po prostu przyjęlibyśmy zbiór (całkiem sensownych) zasad z powiązanych tagów biegowo-rowerowych i używali tego jako wytycznych dla #ksiezycowyspacer?


W skrócie brzmiałoby to tak:

Na tagu #ksiezycowyspacer odejmujemy przespacerowane kilometry i tym samym próbujemy, wspólnymi siłami, obejść Marsa. ()
1. używamy wzoru: wynik z poprzedniego wpisu - Twój przebyty dystans = wynik.
2. zaokrąglamy dystans do „setek metrów”, czyli pierwszego miejsce po przecinku (na przykład: jeśli przeszliśmy 13,37 km to odejmujemy na tagu 13,4 km). x
3. nie wrzucamy wycieczek starszych niż ostatnie 14 dni wyjątkiem są wielodniowe wyprawy i inne tego typu skrajne sytuacje. xx
4. i oczywiście dobrze się bawimy, motywujemy się nawzajem i czasami wrzucamy zdjęcia ze spacerów, tak dla urozmaicenia ()

Dajcie znać w komentarzach, czy powyższe brzmi dla Was sensownie. Jeśli tak, to przyjmujemy wytyczne i, przynajmniej na początek, wiemy co i jak (-:

Dziękuję z góry za pomoc i wszystkie uwagi & feedback!
Życzę milutkiego wieczoru! ()


aldrig - #ksiezycowyspacerinfo #ruszmirko #ruszwykop #chodzzwykopem #chodzenie #chodz...

źródło: comment_1665516077owyIqDiiokCNBmcucXzQKI.jpg

Pobierz
  • 7
Nie jest OK ( ͡° ʖ̯ ͡°)
pilnie zmienił(a)bym XYZ

(i tutaj proszę o komentarz oraz propozycję zmian nałożoną na zaproponowane powyżej wytyczne)
@aldrig: @evolved: jak to jest z tym dodawaniem zaległych wędrówek? Dzisiaj odkryłem tag (ewidentnie przeżywa on renesans dzięki dodaniu do skryptu, propsy dla @kebab_z_ostrym) a mam dwie maratonowe (GSB + MSB) wycieczki po górach z tego lata. Łącznie jakieś 700 km, szkoda by się zmarnowało ( ͡° ͜ʖ ͡°)