Wpis z mikrobloga

#dodatek #wegiel #prawo #odwolanie
#dodatekweglowy
Mam problem. W czerwcu złożyłam CEEB i się pomyliłam z rodzajem paliwa stosowanego do pieca. Znajomy z urzędu zauważył ten błąd i polecił zrobić korektę CEEB (było to we wrześniu), bo odrzucą mi wniosek o dodatek węglowy. Tak zrobiłam . Dziś dostałam informację telefoniczną, że dodatku nie dostanę, bo podałam inny typ paliwa w czerwcu.... no i tu #!$%@? bombki strzelił
Pytam się co mam zrobić, a kobieta mi poleciła złożyć wniosek na paliwo , które było we wniosku. No i teraz co ... nie chcę poświadczać nieprawdy. W razie kontroli jeszcze dostanę karę.
I tu pytanie, czy ja mogę się odwołać?
Wg mnie to trochę krzywdzące jest, zwłaszcza, że się zwyczajnie pomyliłam ( ͡° ʖ̯ ͡°) pale ekogroszkiem. Myślałam, że to biomasa...
Ryczeć mi się chce.
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lena_malena: nauczka na przyszłość ;) a i pro tip w przyszłym roku zacznij polowanie na wiosnę początek lata nie będziesz się #!$%@?ć że dupsko w zimę zmarznie ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
@Cel87: wiesz co, czytam przepisy i mam kilka kruczków na moją korzyść. Także wyciągam ciężkie działa - nie mam nic do stracenia - i też jadę do urzędu. Daj znać co się kuzynowi udało ugrać.
@Cel87: no a powiedz mi bo widze że w temacie chyba jesteś.

Złożyłem deklarację do bodajże końca czerwca bo niby taki był wymóg, nie wpisywałem pieca no bo go nie było, nowy czekał na montaż. Złożyłem korektę deklaracji pod koniec września, to też nie przejdzie?

w tamtej deklaracji podany był tylko bojler elektryczny do CWU. Teraz dopisałem że mam piec na 5 klasę.

Na logike wydaje mi się że powinienem dostać