Wpis z mikrobloga

Bliska mi osoba potrzebuje zmienić telefon. Wysłużony Xioami Redmi 7 Pro zaczął łapać zwiechy i restarty softu nic nie pomagają.
Czy zakup Redmi Note 10 (bez Pro) w wersji 4/64 to duży bład? Użytkownik potrzebuje facebooka, shopee, allegro i dosyc dobry aparat, który nie musi robić rewelacyjnych zdjęc w nocy, ewentualnie ładne selfiaki.
O ile pamięć wewnętrzna można rozbudować to ten ram mnie martwi.
#telefony #androdi #xiaomi
  • 16
  • Odpowiedz
@nightman: kupiłem
https://www.pepper.pl/comments/permalink/11088137
@cacum3: użytkownik telefonu to starsza osoba, przyzwyczaiła sie do tej nakładki, nie sprawia jej problemów.
a tak z ciekawosci podpytam co jest w podobnym budżecie bez nakładki?

@nightman: zastanawialem sie nad tym nordem, nawet miałem go zaklepanego ale zrezygnowałem po wielu negatywnych ocenach, ze bardzo krzaczy sie ich system z aplikacjami głównie banków i spolecznosciówek.
  • Odpowiedz
@cacum3: ok, dzieki za checi. Stary procek (niska wydajnosc w testach) w 11nm, palec na plecach bardzo niewygodny, trzeba podnosic telefon do odblokowania zamiast cyk. no i słaby aparat.
  • Odpowiedz
@widmo82: To odnośnie łapania zwiech?
Jeśli tak to odblokowanie bootloadera i wgranie jakiegoś Lineage albo Pixel experience.
Aparaty w tych telefonach są prawie identyczne,jedynie 10 ma gorszy bo nie nagrywa w 4k
IMX582 według google to gorsza wersa IMX586, braki w jakości można ogarnąć instalując zmodowanego gcama
  • Odpowiedz
@widmo82: Może system ten sam ale aplikacje z których się korzysta są nowsze.
Jak uważasz, aczkolwiek przesiadka na 10 nie pro to właściwie żaden upgrade
  • Odpowiedz
@Kiciuk: jakie apki? odblokowanie telefonu po restarcie sprawia problem, przesuniecie ekranu głownego na boczny, szperanie w sutawieniach: zwiechy. Tu nie chodzi o lepszy telefon a o działający
  • Odpowiedz