Wpis z mikrobloga

Kurczę, dziwny ten Dave. Gdy jest z chłopakami non stop gada o tym jak to on nie może wytrzymać przez Andżeli. Że bez seksu to mu ciężko itd. Nudne to trochę. A oprócz tego widać że ta Endżi to tak nie do końca jest przekonana żeby z Dave'em przekraczać jakieś granice. Tak jak lubię Andżelę to coraz częściej myślę sobie że Dave kompletnie do niej nie pasuje, jest jakiś taki zbyt spokojny, skryty, tak jakby bał się odkryć.
#hotelparadise
  • 6
@OldTimer11: Mi się wydaje że źle "czytasz" pewne zachowania, które z psychologicznego punktu widzenia są niemal książkowe:
- Ążelika jak były dramki chodziła od obozu do obozu i kablowała jeden na drugiego z tą różnicą że produkcja tak mocno tego nie podkreślała jak w przypadku głośnej Hanki. Zauważ że najbliższa była jej Hanka, a przykładowo z Moniką też trzymała sztamę - wydaje się że z dziewczyn jest najbliżej Magdy, a obrabia
@kipman1: jak myślisz, ile osób tam świadomie podejmuje taką strategie a na ile jesteśmy w stanie zobaczyć te korelacje między nimi dopiero „wstecz”? ps. szacun za tę rozkminę
@margorgol: dzięki:) prawdę powiedziawszy uczestnicząc w grze - bo słowo klucz to "gra" - na logikę każdy wchodzący do programu ma jakąś strategię lub rozkminę czy to przed wejściem do programu czy tworzy strategię w trakcie gry - to wydaje mi się że jest normalne dla każdego myślącego człowieka. Ja podchodzę do programu jakim jest HP jak do obserwacji gry - lubię widzieć dobrych uczestników, ale dla mnie dobry uczestnik to
@OldTimer11: wydaje mi się (może to być bezpodstawne, to tylko subiektywna opinia bazująca na wrażeniu), ze dave stracił zainteresowanie Angelika, podoba mu się teraz Monika. Nie chce mówić tego na forum, wiec podtrzymuje wersje o ich związku wśród kumpli, nie chcąc stracić gruntu. Robi rozeznanie, dokładnie wypytał się Mikołaja o charakter ich relacji a następnie, przy okazji nowego, wysondowal Monike.
Mi dave przypomina jakaś szalona postać z filmu Kosturicy.