Wpis z mikrobloga

Od wielu miesięcy codziennie rozgrywają się życiowe dramaty. Giną ludzie, padają biznesy. Wczorajszym dramatem był ostrzał cywili przez rosyjskie bydło. Umknął nam jednak nasz osobisty narodowy dramat. Orlen prawdopobnie przejmie PGNiG. Spółka z obcym kapitałem wchłania spółkę która należy do skarbu państwa. PGNiG to spółka z największym potencjałem ze wszystkich innych. Pod naszymi stopami kryją się bogate złoża surowców. Po cichu oddajemy się w ręce obcego kapitału i możemy nie zobaczyć kiedyś z tego złamanej złotówki. Obrzydliwy jest PiS i narodowi czempioni, w swojej propagandowej tubie przedstawią to jako sukces wielkiej niezależnej Polski po czym pokażą her Tuska który sprzedał pół kraju z narracją jako by był Antychrystem i złem wcielonym. Naprawdę niedobrze mi jak patrzę na ich twarze i to co zrobili z tym krajem. #polityka #bekazpisu #polska #orlen #zalesie
LechiaPany - Od wielu miesięcy codziennie rozgrywają się życiowe dramaty. Giną ludzie...

źródło: comment_16654691057uKW2fe8DDDWrvIdVEBSZM.jpg

Pobierz
  • 10
@LechiaPany a niech #!$%@?ą, Polacy tego chcieli i dostali, mi też już nie zależy, jakaś część tego społeczeństwa wyznaje wartości europejskie i pro publico bono, reszta to homo sovieticusy z zapędami azjatyckiej hordy zagarniającej wszystko dla siebie, a czego nie ukradną to zniazczą. Przykre ale ile można walczyć i się oszukiwać. W wyborach 2023 zagłosuje antypis ale nie wierzę już w to by reszta społeczeństwa podołała. Węgry, Turcja, to się nie bierze
@LechiaPany: No i piszesz głupoty, bo wychodzi na to, że to bardzo dobry ruch - dzięki temu SP będzie miał więcej niż 50% udziałów w połączonej już spółce więc de facto przejmie kontrolę nad Orlenem