@LeslieDancer: Nie wiem, często otwieram i nigdy nawet kropla się nie wylała (╭☞σ͜ʖσ)╭☞ Robiłem to już w przynajmniej 4 różnych modelach, różnych firm i nigdy nic się nie stało
@mateusz-zahorski: nie zawsze, jak pralka nie może równomiernie ułożyć prania w środku i bije podczas wirowania to będzie powtarzać kilka razy co wydłuża program ( ͡°͜ʖ͡°)
@LeslieDancer zwymarka nie działa w taki sposób że zalewa się wodą tak jak pralka, tylko tak lekko chlapie z tego kręcącego świgla, zobacz sobie na YouTube
źródło: comment_1665442022QW0CoEHBptINULPteo8rYc.jpg
Pobierz@jedrek1212: da
@ciasteczkowy_otwur: zależy jak zapakujesz, czy otworem zmywarkowym czy pralkowym