Wpis z mikrobloga

#deadbydaylight #dbd
Siema gram od tygodnia w dbd. Ogladnolem filmik tego streamera który wie wszystko i tak zrobiłem. Meg 1 bill 1.
Legion 1 Artist 1 Trapper 1. I dalej mam pytanie czy wbijać prestiż na następnym i liczyć na szczęście ze perki pojawia się w bloodline? Bo jak na razie miałem szczęście i moja taktyka się sprawdza jak expie nowych killerów np to biorę perki z poprzednich bloodline. Czy się nie #!$%@? i odrazu na prestige 3 robić? Bo nie powiem trochę tego grindu jest…
  • 12
@Zawarudo: Bo zobacz jak zrobię ta dziewczynę z the ring to jak będę chciał na artist mieć tego perka to sadze ze na artist będę musiał i tak wbić 2 prestige. Sam już nie wiem.
@M83_: Jak wbijesz Onryo na 1 prestiż to Artystka dostanie jej wszystkie perki na 1 levelu, kolejne levele będziesz sobie mógł wbić wydając blood pointsy na sieci, nie ma sensu wbijać trzeciego prestiżu na samym początku gry.
@M83_: Im więcej perków odblokujesz tym zmniejsza się prawdopodobieństwo że w sieci innej postaci pojawi się perk na którym Ci zależy. Z tego też powodu warto najpierw wbijać postacie z mocnymi perkami. Sam musisz zdecydować, ale jeśli masz jakieś perki których na pewno chciałbyś używać na innych postaciach to może warto wbić P3 albo chociaż P2. Jak np. wejdzie nowy killer to będziesz miał już odblokowane na nim wszystko na czym
@ladykagami: @Zawarudo: Dziękuje wszystkim za wyczerpujące odpowiedzi. Czyli jak wbije onryo to potem i tak muszę levelowac artist… za dużo grindu według mnie zwłaszcza jak ktoś jest nowym graczem jak ja.
@M83_: Zacząłeś ostatnio dopiero? Bo jeszcze do niedawna grind był większy, ostatnio to zmienili.

Wcześniej działało to tak, że na 30/35/40 lvl postaci odblokowywałeś jej perki w sieciach innych postaci. Potem na każdej postaci musiałeś dopiero szukać tych perków w sieci i wbijać je od pierwszego poziomu.

Sam prestiż z kolei był zablokowany do poziomu 3 i każdy poziom usuwał całyprogres postaci, tj. perki, itemy itp. i służył tylko temu
@ladykagami: Tak zacząłem tydzien temu. Według mnie wszystko w bloodline powinno kosztować o polowe mniej. Czytałem żeby zrobić postać na 3 prestige potrzeba 92 godzin. Słabo czuć progres jak grasz ciagle paroma postaciami na zmianę. I uprzedzając pytania tak gram zawsze tam gdzie jest bonus i robie te śmieszne księgi inczasami dzienne jak akurat mam dana postać. Tak i w offering zawsze daje jakiś bonus. Już więcej nic nie wymyślę :P