Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki...
mam 30 lat i boje się jeździć samochodem. Zrobiłem kiedyś prawo jazdy, zdałem za 3 razem, ale jeżdżenie mnie przeraża i od tamtego momentu nie wsiadłem nigdy do auta.
Z czasem w ogóle przestałem czuć potrzebę jeżdżenia autem bo zwyczajnie nie mam takiej wyobraźni przestrzennej i boje się że walnę w kogoś kto będzie mnie wyprzedzał, w rowerzystę na przejściu albo wymusze pierszeństwo. 10 lat nie jeździłem. Myślę, zeby wykupić kilka lekcji nauki jazdy.

Co o tym myślicie?

#auto #samochod #naukajazdy #prawojazdy #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #634333aa8f8af3322216db53
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: Ja jeździłam trafficarami nocą ;p nawet raz mnie policja zlapala „pani chyba niedawno zrobila prawo jazdy” ale skonczylo sie tylko na heheszkach ;p na początku też mialam problem z wyobraźnia przestrzenna ale z czasem bardziej sie czuje gabaryty auta.
@AnonimoweMirkoWyznania zrobiłem prawko, potrąciłem rowerzystę, poszedłem na studia i finalnie nie jeździłem z 10 lat. Kupiłem 10h jazd po Warszawie, głównie miasto w godzinach większego ruchu i 2h poświęciliśmy na jazdę w trasie. Nieocenione doświadczenie babka masę tipow mi sprzedała. Potem na cito kupiłem auto i jeździłem choćby do sklepu 3 minuty. Na początku nie umiałem określić czy auto na pasie obok jest 3m za mną czy 50cm. Każda zmiana pasa kończyłem